کد خبر : 60080

با شروع فصل نقل و انتقالات نیم‌فصل دوم، دو باشگاه استقلال و گل گهر رقابت خود بر سر جذب امین قاسمی نژاد را آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری میزان، پیوستن امین قاسمی‌نژاد به استقلال به یک چالش برای این باشگاه تبدیل شده است.  استقلال سعی کرد ابتدا رضایت قاسمی‌نژاد را جلب کند و سپس به سراغ باشگاه پدیده برود، اما گل‌گهر از همان ابتدا بسته پیشنهادی مشخصی به باشگاه پدیده ارائه کرد و بر خلاف شایعات هیچ گاه به صورت مستقیم جلسه‌ای با قاسمی نژاد برگزار نکرد و طرح پیشنهاد نجومی گل‌گهر به قاسمی نژاد یک فضاسازی رسانه‌ای از سوی نزدیکان او بود تا بتواند در مذاکره با استقلال دست بالا را داشته باشد!

به طور طبیعی در این میان امین قاسمی‌نژاد تمایل بیشتری برای حضور در استقلال داشت؛ اما در ساعات پایانی روز ٢٨ اسفند حوالی ساعت ٨ شب پیامی از سوی مدیربرنامه قاسمی نژاد به باشگاه گل‌گهر رسید که او حاضر است به این تیم برود. درست زمانی این اتفاق افتاد که چک آزادسازی این بازیکن برای استقلال مورد تایید پدیده قرار نگرفت.

همه چیز برای انتقال امین قاسمی نژاد به گل‌گهر مهیا بود، اما امیر قلعه‌نویی بر خلاف تصورات این خرید را وتو کرد. قبل از این به خاطر بیانیه کوتاه باشگاه گل‌گهر تصوری وجود داشت که به خاطر پر بودن لیست این تیم این انتقال غیر ممکن است، اما یکی از نزدیکان رسانه‌ای باشگاه گل‌گهر تایید کرد که در بسته پیشنهادی به پدیده معاوضه یک بازیکن هم دیده شده بود و مشکلی بابت پر بودن لیست وجود نداشت. مدیران پدیده هم از انتقال قاسمی نژآد به گل‌گهر منفعت بیشتری می‌بردند.

قلعه‌نویی تنها به یک دلیل قید حضور قاسمی نژاد در تیمش را زد؛ او از رفتار قاسمی نژاد و بازارگرمی‌های او دل خوشی نداشت. هر چند برخی اعتقاد دارند قلعه‌نویی به خاطر شرایط ویژه استقلال و حضور در آسیا هایجک لحظات پایانی را اتفاقی اخلاقی نمی‌دانست؛ چرا که این کار تنها باعث بها دادن به رفتار‌های غیر حرفه‌ای و دلخوری هواداران استقلال می‌شود.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها