کد خبر : 60054

علی دایی دو دهه قبل برابر چلسی موفق شد دو گل زیبا به ثمر برساند و حالا فوتبالدوستان ایران در انتظار درخشش مهدی طارمی هستند.

به گزارش خبر ورزشی، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد که طی آن حریف پورتو مشخص شد. مهدی طارمی و یارانش باید در این مرحله به مصاف چلسی انگلیس بروند. جایی که توخل آلمانی مدعی شده بود هیچ تیمی در این مرحله دوست ندارد به مصاف تیم او برود. دیدار پورتو و چلسی دومین تقابل یک مهاجم ایرانی با این تیم بندنی خواهد بود.

 در حافظه فوتبالدوستان قدیمی تر ایرانی  بازی هرتابرلین آلمان و چلسی و دو گلی که علی دایی به اد دی گوی هلندی زد نقش بسته است. علی دایی دو دهه قبل برابر چلسی موفق شد دو گل زیبا به ثمر برساندکه عکس زیر صحنه گلدوماو بعد از توپ ربایی زیبا از مارسل دسایی مدافع نامدار آن زمان تیم ملی فرانسه و چلسی است.

باید دید این بار مهدی طارمی می تواندخاطرات علی دایی را زنده کند یا نه. او چند هفته قبل موفق شد دروازه یوونتوس را باز کند. کاری که قبلا مهدوی کیا موفق به انجام آن شده بود. البته طارمی در بازی رفت برابر چلسی غایب است و تنها می تواند در بازی برگشت به میدان برود.

 طارمی؛ به جای گریه به این عکس نگاه کن/ این بار نوبت توست

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها