کد خبر : 59976

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی این تیم در بازی از موقعیت‌های خوبش استفاده نمی‌کند،‌ وضعیت برایش خطرناک می‌شود.

حمید درخشان در گفت‌وگو با تسنیم،‌ درباره پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: پرسپولیس موقعیت‌های زیادی را در این بازی خراب کرد. اگر فرصت‌های پرسپولیس گل می‌شد،‌ شرایط خیلی فرق می‌کرد. اخراج سیامک نعمتی و ناکامی عالیشاه در به ثمر رساندن پنالتی هم کار را برای پرسپولیس سخت‌تر کرد. در این بازی همه چیز دست به دست هم داد تا شرایط برای پرسپولیس دشوار و خطرناک شود.

وی عنوان کرد: پرسپولیس در این شرایط برای حفظ نتیجه کار خیلی سختی داشت ولی در نهایت توانست 3 امتیاز خیلی مهمی را کسب کند. در مجموع پرسپولیس خیلی خوب کار کرد و اگر پنالتی عالیشاه تبدیل به گل می‌شد از همان ابتدای بازی شرایط فرق می‌کرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد شهریار مغانلو گفت: شهریار بازیکن قابلی است و کم کم در تیم جا می‌افتد و  تاثیرات بیشتری روی روند بازی خواهد گذاشت.

درخشان درباره پایان سال 99 با صدرنشینی سپاهان، تصریح کرد: با یک گل بیشتر در بازی با نفت می‌توانستیم صدر جدول را در سال 99 نگه داریم و شرایط خیلی بهتری برای سال آینده داشته باشیم. همین موقعیت‌ها تفاوت‌ها را در جدول به وجود می‌آورد. وقتی پرسپولیس از موقعیت‌های خوبش استفاده نمی‌کند،‌ وضعیت تیم خطرناک می‌شود.

وی یادآور شد: یک تیم بزرگ نباید با این اشتباهات ساده صدر جدول را از دست بدهد. اگر قرار باشد همینطور اشتباهات ادامه پیدا کند، مطمئن باشید پرسپولیس غافلگیر می‌شود. سپاهان تیم بسیار خوبی است و خوب کار می‌کند. این تیم نفرات خوبی دارد و می‌تواند از پس پرسپولیس برآید و این تیم را بیشتر غافلگیر کند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها