کد خبر : 59908

حمید مطهری، مربی تیم پرسپولیس گفت: باید پای بازیکنان ما که فوق‌العاده زحمتکش و جنجگو ظاهر شدند طلا گرفت.

به گزارش خبرورزشی - حمید مطهری درباره عملکرد این تیم در نقل و انقالات گفت: مغانلو، فرجی و ترابی در لیست ما بودند و با زحمت باشگاه توانستیم آنها را جذب کنیم. درباره محمد انصاری هم باید بگویم روز یکشنبه که اصلا این بحث‌ها نبود در جریان بازی منتخب سرخابی ها با رسانه ورزش در این مورد سوال پرسیدند که تعجب کردم این بحث چگونه باز شده است.

وی افزود: انصاری بازیکن ما است و با پرسپولیس قرارداد دارد. کادرفنی و باشگاه مخالف جدایی انصاری بودند و اصلا در جریان هم نبودیم تا اینکه روز گذشته با ما صحبت کرد. با پرسپولیس قرارداد دارد و وی را می‌خواهیم اما اینکه با استفاده از بندی در قراردادش بخواهد آن را فسخ کند، در جریان نیستم و مسئولان باشگاه تصمیم گیرنده هستند.

مربی پرسپولیس درباره احتمال جدایی احمد نوراللهی در پایان فصل توضیح داد: قرارداد برخی بازیکنان در پایان فصل تمام می‌شود و حق طبیعی هر بازیکنی است که برای آینده‌اش تصمیم بگیرد اما نوراللهی بازیکن توانمند و خوب ما است که سال‌ها در پرسپویلس زحمت کشیده است. باشگاه هم جلساتی با وی برگزار کرده که تا قراردادش تمدید شود اما نمی دانم چرا الان درباره این مسائل صحبت می‌کنند. نوراللهی صادقانه و متعهدانه کارش را انجام می‌دهد  و ان شالله تمدید قرارداد بازیکنان هم به خوبی صورت می گیرد و مشکلی نیست.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها