کد خبر : 59829

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: اعداد و ارقامی که تا اینجا درباره قاسمی نژاد مطرح شده با توجه به اوضاع مالی فعلی باشگاه امکانپذیر نیست

 به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، از جلسه امشب هیات مدیره باشگاه استقلال حجت نظری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته‌ای یکبار نشست خبری داریم تا تمام سوالات را در همان نشست پاسخ بدهیم. از این باب چنین تصمیمی گرفته شده که زحمتی برای شما رسانه‌ها نشودتا در سرما و گرما باشید و آزار ببینید و یا با یک رسانه ‌صحبت کنیم و با رسانه دیگر حرف نزنیم و شائبه تبعیض پیش نیاید.اگر عزیزان دغدغه‌ای دارند ما آماده ایم که نشست‌های خبری دوبار در هفته هم برگزار شود.

عضو هیات مدیره در مورد جذب امین قاسمی نژاد عنوان کرد: در مورد قاسمی نژاد موضوعی مطرح است اینکه در مورد مالکیت شهرخودرو صحبت وجود دارد و اینکه با چه عزیزی یا کدام مرجع صحبت کنیم و از طرفی با هیات فوتبال و از طرفی با حمیدوای صحبت شده اما محل تردید است که با کدام عزیز به تفاهم برسیم البته مذاکرات اولیه انجام شده است.

بعد از اینکه موضوع شهرخودرو به سرانجام رسید نیاز داریم مجدد درمورد مسایل مالی و جزئیات قرارداد با خود قاسمی نژاد مذاکره کنیم. در حال حاضر اعداد و ارقامی که تا اینجا مطرح شده با توجه به اوضاع مالی فعلی باشگاه امکانپذیر نیست خیلی دوست داریم قاسمی نژاد را در باشگاه استقلال داشته باشیم  قاسمی نژاد هم به عنوان یک استقلالی و کادرفنی شهرخودرو به عنوان یک استقلالی بیشتر به باشگاه استقلال توجه کنند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها