کد خبر : 59819

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های مطرح پیرامون حضور مدافع استقلال در منزل شخصی‌اش و همچنین سلب میزبانی ایران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، یحیی گل محمدی گفت: خدا را شکر با توجه به شرایطی که در تیم وجود دارد سال خوبی را پشت سر گذاشتیم. البته بازی مهمی با نفت مسجدسلیمان داریم و می‌خواهیم سال فوتبالی خوشی را به اتمام برسانیم.

وی ادامه داد: سال سختی به خاطر کرونا، تغییرات مدیریتی و رفت و آمد بازیکنان داشتیم. در کل شرایط خیلی سختی داشتیم، اما توانستیم پس از تمام این فراز و نشیب‌ها به وضعیت خوبی برسیم.

سرمربی سرخپوشان افزود: بیشترین سختی‌ها را بازیکنان تحمل کردند. فشار‌ها را پشت سر گذاشتند و انتظارات را برآورده کردند. از آن‌ها سپاسگزارم و امیدوارم تا پایان سال موفق شویم.

گل محمدی درباره حضور فرشاد فرجی در پرسپولیس گفت: مهدی ترابی و مغانلو را گرفتیم. عملکرد خیلی خوبی داشتیم. در مورد فرشاد فرجی هم صحبت‌هایی داشتیم و اگر مشکلات برطرف شود آن را به سرانجام می‌رسانیم.

یحیی گل محمدی

سرمربی پرسپولیس درباره اعتراض بازیکنان به وضعیت مالی خود که منجر به «آنفالو کردن» صفحه باشگاه در اینستاگرام شد تصریح کرد: مشکلات مالی واقعاً زیادی داریم. شکایت‌های فراوانی در این فصل داشتیم و برای سال بعد هم این مشکلات را داریم. فشار‌های اینچنینی را باشگاه تحمل می‌کند و از سوی دیگر هم باید به مشکلات رسیدگی شود و آن‌ها مدیریت شود.

وی تاکید کرد: خودمان می‌دانیم مشکلات وجود دارد، اما اگر قول و وعده‌ای داده می‌شود بهتر است به آن عمل شود.

او درباره شایعه حضور محمد دانشگر مدافع استقلال در منزل شخصی‌اش به منظور طرح صحبت برای پیوستن به پرسپولیس گفت: خانه من؟! به هر حال وقت نقل و انتقالات است و چنین شایعاتی مطرح می‌شود. واقعاً چنین بحث‌هایی نیست. صحبتی با دانشگر نداشتم و تصمیمی برای جذب او هم نداریم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها