کد خبر : 59795

مدافع چپ پای پرسپولیس احتمالا تا ساعاتی دیگر برای مذاکره با مدیران تیم برای جدایی و فسخ قرارداد اقدام خواهد کرد.

به گزارش ورزش سه، محمد انصاری که در لیگ پانزدهم یکی از خریدهای گمنام پرسپولیس محسوب می‌شد، در ادامه با نمایشی درخشان و عبور از سه مدافع چپ مدعی دیگر توانست به ترکیب اصلی راه یابد و در نهایت نیز چهره قابل اعتنای سرخپوشان لقب گرفت. 

انصاری با پشت سر گذاشتن موفق عمل جراحی و تست‌های پزشکی، بار دیگر به تمرینات پرسپولیس بازگشت و به گواه هم‌تیمی‌هایش از آمادگی مطلوبی برای رقابت دوباره برای حضور در ترکیب برخوردار بود. با این حال کادرفنی و یحیی گل محمدی ترجیح دادند با توجه به فشار بالای بازی‌ها و فشردگی آنها، ریسک چندانی برای بازی دادن به وی نداشته باشند و طی دیدارهای اخیر دقایقی کوتاه تنها فرصت حضور در میدان را به دست آورده است.

مدافع چپ پای پرسپولیس که در فصل هجدهم نیز سودای جدایی از این تیم را به مقصد تراکتور داشت و در نهایت با مدیریت ایرج عرب در جمع سرخپوشان به کار ادامه داده بود، اکنون بار دیگر قصد جدایی کرده است. او طی روزهای اخیر تصمیم خود را برای جدایی از جمع سرخپوشان و حضور در تیم دیگری را دنبال کرده و به زودی نیز قصد دارد طی جلسه با مدیران پرسپولیس این تصمیم خود را رسما اعلام کند و با جدایی از این تیم، مقصد جدیدی را انتخاب کند.

باید دید یحیی گل محمدی و مدیران پرسپولیس با اعلام نیاز نسبت به این بازیکن، او را از تصمیم خود منصرف خواهند کرد یا اجازه این اتفاق را بعد از 5 فصل حضور در جمع سرخپوشان به وی خواهند داد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها