کد خبر : 59729

مهدی رحمتی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در گفتگوی اختصاصی اش با ورزش سه تاکید کرد که هیچ کدام از بازیکنانش را در بازار نقل و انتقالاتی نیم فصل نخواهد فروخت.

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که گفته می‌شود دیروز فرشاد فرجی با پرسپولیس به توافق رسیده و به این تیم خواهد پیوست و امین قاسمی نژاد ستاره این تیم نیز به یکی از تیم های استقلال و گل گهر خواهد پیوست، مهدی رحمتی در گفتگو با ورزش سه تاکید کرد که نه تنها این بازیکنان بلکه هیچ کدام از بازیکنانش را در نقل و انتقالات نیم فصل نخواهد فروخت.

او می‌گوید: قابل توجه آقایان. من هیچ کدام از بازیکنانم را به هیچ تیمی نخواهم فروخت چرا که برای کسب موفقیت در استان خراسان و فوتبال مشهد به همه آن‌ها احتیاج دارم و این حرف آخر بنده است و آن را از این تریبون به صورت رسمی اعلام می‌کنم.

رحمتی می‌گوید: حتی اگر مالک باشگاه در این باره قولی به کسی داده باشد یا توافقی انجام داده باشد، بازهم من بازیکنانم را به تیم دیگری نخواهم داد. چرا که همانطور که گفتم به حضور آن ها در تیمم احتیاج دارم.

این در شرایطی مطرح شده که باشگاه شهرخودرو شرایط نامشخصی از نظر مالکیت دارد و اداره کل تربیت بدنی و هیئت فوتبال به دنبال اتمام مالکیت فرهاد حمیداوی روی این باشگاه هستند و قصد دارند کنترل شهرخودرو (پدیده) را در دست خود بگیرند تا این تیم همچنان با تمرکز حداکثری و چهره های موردتوجهش در فوتبال ایران به کارش ادامه دهد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها