کد خبر : 59714

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال گفت:ما به بازیکنی مثل آرمان رمضانی نیاز داشتیم.

به گزارش فارس، فراز کمالوند در مورد دلیل جذب آرمان رمضانی مهاجم نیم فصل اول پرسپولیس اظهار داشت: استقلال در سه جام قهرمانی لیگ،حذفی و آسیا درگیر است. در نیم فصل هم جذب بازیکن سخت است و ما باید سراغ گزینه هایی برویم که آزاد باشند.

وی افزود:استقلال به بازیکنی با ویژگی های آرمان رمضانی نیاز داشت و باید یک مهاجم نوک می گرفتیم.ما طبق عملکرد شش ماهه یک بازیکن تصمیم به جذب او نگرفتیم. شاید یک بازیکن به تیمی برود و نتواند خودش نشان دهد اما عملکرد او در سایپا خوب بود و ما طبق همان عملکرد اقدام به جذب او گرفتیم. او بازیکنی است که مجیدی سال گذشته هم به فکر جذبش بود. 

کمالوند تصریح کرد: آرمان رمضانی یکسری مهارت ها دارد که به درد استقلال می خورد. این تیم قرار است هر بازی طبق برنامه ریزی و طراحی که داریم با سیستم های مختلف مقابل رقبایش قرار گیرد. در نتیجه وقتی قرار است تغییر سیستم داشته باشیم به چنین مهاجمی هم نیازمند می شویم. او در بازی های خاص می تواند به داد استقلال برسد. ملاک برای قضاوت این بازیکن نباید فقط ۶ ماه اخیر باشد.

وی افزود: به هواداران این قول را می دهیم که ورژن جدیدی از آرمان رمضانی را ببینند. گاهی یک سیستم و قالب بازی برای یک بازیکن خوب است و قطعا در مورد استفاده از او فکرهایمان را کرده ایم. گاهی در بازی های حریفان استقلال دفاعی بازی می کنند و ما نیازمند یک مهاجم قد بلند با شرایط رمضانی بودیم تا گره از کار تیم باز کند.

کمالوند خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه فرهاد مجیدی خودش مهاجم بوده دوست دارد استقلال هجومی بازی کند و ما هم تمام تلاشمان این است که طوری طراحی کار داشته باشیم که به هدفمان برسیم. تنها چیزی که از هواداران می خواهیم این است که ما را حمایت کنند. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها