کد خبر : 59709

فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال در ادامه رقابت های پیش رو، نام سه بازیکن را در اختیار احمد مددی قرار داده است.

به گزارش "ورزش سه"، داستان پیوستن امین قاسمی نژاد به استقلال بیشتر از آنچه که انتظار می رفت، طولانی شد. قاسمی نژاد به واسطه دو فصل خوبی که در پدیده داشت، به یکی از گزینه های جذاب بازار نقل و انتقالات تبدیل شد به نحوی که در پنجره های نقل و انتقالات فصول اخیر، همواره نام او اطراف باشگاه پرسپولیس نیز شنیده می شد و حتی گل محمدی در چند مقطع به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن بود ولی این اتفاق رخ نداد.

موضوع مهم در ناتمام ماندن مقصد نهایی قاسمی نژاد، مشکلات مالی پدیده و استقلال است. باشگاه مشهدی که اخیرا دچار تغییر و تحولات مدیریتی شده و حتی نام این تیم نیز عوض شد، این روزها بیش از هر چیز دیگری به تأمین منابع مالی نیازمند است و از این رو آنها قصد دارند تا قاسمی نژاد را به باشگاهی واگذار کنند که بیشترین آورده مالی را برایشان داشته باشد تا بخشی از مشکلات مالی این باشگاه مشهدی حل شود.

 

اما اتفاقات جالب تر در سوی دیگر داستان رخ داده است. جایی که استقلالی ها با توجه به میزان مبلغی که پدیده برای صادر کردن رضایت نامه قاسمی نژاد تعیین کرده است، آبی پوشان از جذب او ناامید شده و به دنبال خرید دو هافبک دیگر رفتند. آنها دو گزینه را از نصف جهان مدنظر قرار داده و به دنبال به خدمت گیری بازیکنانی از سپاهان و ذوب آهن بودند که قرار گرفتن نام یکی از آنها در لیست خرید استقلال بسیار جذاب و جالب بود.

استقلالی ها که تقریبا از جذب قاسمی نژاد ناامید شده بودند، به دنبال این بودند تا سروش رفیعی را از سپاهان به خدمت بگیرند. بازیکن سابق پرسپولیس، فولاد و تراکتور که با لباس هر 4 تیمی که در آن حضور داشته، دروازه استقلال را باز کرده است، به یکی از گزینه های فرهاد مجیدی تبدیل شد. انتخاب رفیعی برای حضور در جمع آبی پوشان، یک گزینه بسیار جذاب و در عین حال جالب بود.

 

رفیعی که امسال یکی از خوب های لیگ و سپاهان بوده است، یکی از بازیکنان کلیدی تیم محرم نویدکیا محسوب شده و تقریبا از همان ابتدا نیز مشخص بود که اصفهانی ها به هیچ وجه حاضر به از دست دادن این مهره کلیدی نیستند. تمایل فرهاد مجیدی به جذب هافبک سابق پرسپولیس در همان گام های نخست شکست خورد و حتی به مرحله مذاکره نیز کشیده نشد و جواب منفی سپاهانی ها باعث شکست خوردن پروژه جذب سروش رفیعی شد.

دیگر بازیکنی که فرهاد مجیدی تمایل دارد که او را به تیمش اضافه کند، مجتبی حقدوست است. بازیکنی که در زمان علیرضا منصوریان از نفت تهران به جمع آبی های پایتخت پیوست و پس از یک نیم فصل حضور از این تیم جدا شد. حقدوست که در دو بازی اخیر ذوب آهن نیز موفق به گلزنی شده، به یکی از مهره های اصلی این روزهای تیم مجتبی حسینی تبدیل شده و شاید جذب او نیز از ذوب آهنی که قصد بقا در لیگ را دارد، سخت و دشوار باشد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها