کد خبر : 59694

فرهاد مجیدی قصد دارد در فرصت باقیمانده از نقل و انتقالات استقلال را تقویت کند.

در کنار امین قاسمی نژاد که مذاکره با او همچنان ادامه دارد، سروش رفیعی هافبک سابق پرسپولیس و کنونی سپاهان گزینه دیگری است که در رادار فرهاد مجیدی قرار گرفته است.

سروش رفیعی که در زمان حضور برانکو در پرسپولیس یکی از بازیکنان مورد اعتماد او در ترکیب ثابت بود می توانست یک خرید جنجالی برای استقلال باشد.

ورزش سه در خصوص تمایل استقلال به جذب سروش رفیعی نوشت: استقلالی ها که تقریبا از جذب قاسمی نژاد ناامید شده بودند، به دنبال این بودند تا سروش رفیعی را از سپاهان به خدمت بگیرند. بازیکن سابق پرسپولیس، فولاد و تراکتور که با لباس هر 4 تیمی که در آن حضور داشته، دروازه استقلال را باز کرده است، به یکی از گزینه های فرهاد مجیدی تبدیل شد. انتخاب رفیعی برای حضور در جمع آبی پوشان، یک گزینه بسیار جذاب و در عین حال جالب بود. 

رفیعی که در زمان حضور در تراکتور نیز از گزینه های مورد علاقه استقلال و هواداران این تیم محسوب می شد، امسال دو گل برای سپاهان به ثمر رسانده و 3 پاس گل نیز داده است. رفیعی که برای گذراندن دوران سربازی راهی تراکتور شده بود، با لباس این تیم موفق به باز کردن دروازه استقلال شد و او در حرکتی قابل توجه از شادی پس از گل خودداری کرد تا شایعات حضورش در استقلال قوت بگیرد ولی او با چرخشی 180 درجه ای راهی پرسپولیس شد.

رفیعی که امسال یکی از خوب های لیگ و سپاهان بوده است، یکی از بازیکنان کلیدی تیم محرم نویدکیا محسوب شده و تقریبا از همان ابتدا نیز مشخص بود که اصفهانی ها به هیچ وجه حاضر به از دست دادن این مهره کلیدی نیستند. تمایل فرهاد مجیدی به جذب هافبک سابق پرسپولیس در همان گام های نخست شکست خورد و حتی به مرحله مذاکره نیز کشیده نشد و جواب منفی سپاهانی ها باعث شکست خوردن پروژه جذب سروش رفیعی شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها