کد خبر : 59581

فرهاد مجیدی در راس در خواست‌هایش از هیات‌مدیره باشگاه استقلال سه موضوع را به‌عنوان خواسته‌های مهم نام برد و به صورت ویژه خواستار رفع و رجوع آنها در آینده‌ای نزدیک شد.

به گزارش فرهیختگان ورزشی، جلسه هیات‌مدیره باشگاه استقلال صبح روز دوشنبه با حضور اعضا و مدیرعامل این باشگاه و البته در غیاب حمیدرضا آصفی برگزار شد و سایر اعضا درباره مسائل مالی، پشتیبانی و مشکلات گذشته، حال و پیشرو و موانعی که بر سر راه موفقیت‌های این باشگاه وجود دارد به بحث و تبادل‌نظر پرداخته و مسائل مختلف را بررسی کردند.

همچنین درباره سیاست‌های باشگاه استقلال در پنجره زمستانی نقل‌وانتقالات با وجود بسته بودن این پنجره صحبت‌های لازم به‌میان آمد هرچند مقرر شد با تامین منابع مالی هرچه سریع‌تر ابتدا پنجره‌های استقلالی‌ها باز و سپس قرارداد بازیکنان جدید این تیم ثبت شود.

نکته قابل توجه اینکه در جلسه فرهاد مجیدی سرمربی آبی‌پوشان نیز شرکت کرد و به ارائه نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود درخصوص باشگاه استقلال و تقویت این تیم برای حضور موفق در رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا پرداخت. با این حال او در راس در خواست‌هایش از هیات‌مدیره باشگاه استقلال سه موضوع را به‌عنوان خواسته‌های مهم نام برد و به صورت ویژه خواستار رفع و رجوع آنها در آینده‌ای نزدیک شد.

 بازگشت میلیچ

مجیدی در این جلسه درخصوص مسائل فنی به صحبت پرداخت و ابتدا درخواست کرد شرایط و زمینه‌های بازگشت هروویه میلیچ، مدافع - هافبک کرواتی استقلالی‌ها هرچه سریع‌تر فراهم شود و این بازیکن بتواند بدون دغدغه راهی تهران شده و در اسرع وقت به تمرینات استقلال اضافه شود. این درحالی است که برخی رسانه‌ها روز گذشته اعلام کرده بودند میلیچ حتی با دریافت ۱۰ هزار دلار حاضر است به تهران برگردد و در این بین فقط مشکلات فنی وجود داشته که به خاطر همین اختلافات مابین میلیچ و محمود فکری، بازیکن کروات راهی کشورش شده و به خاطر رابطه صمیمانه این بازیکن با فرهاد مجیدی در گذشته میلیچ حاضر شده است با کمترین دریافتی به تهران برگردد، اما یکی از مقامات مسئول در باشگاه استقلال در این خصوص به «فرهیختگان» گفت که این موضوع صحت ندارد و همه مسائل در کنار هم باید برای بازگشت این بازیکن به تهران مهیا شود ضمن اینکه در آخرین نامه‌نگاری نیز مقرر شده است تا با پرداخت ۵۰ هزار دلار به این بازیکن بتوانند هرچه سریع‌تر زمینه‌های بازگشت وی را به تهران فراهم کنند تا او در تمرینات استقلال شرکت کرده و برای همراهی آبی‌پوشان در ادامه فصل جاری رقابت‌های لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا آماده شود.

این درحالی است که محمد نادری در فصل جاری آن‌طور که باید در ترکیب استقلالی‌ها درخشش لازم را نداشته و به همین دلیل بازگشت میلیچ در اولویت خواسته‌های مجیدی برای تقویت تیم قرار گرفته است.

جذب قاسمی‌نژاد

در جلسه فوق فرهاد مجیدی در خواست کرد تا با توجه به حضور استقلال در سه جبهه لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمان آسیا و کار دشوار این تیم در آینده، تحت هر شرایطی امین قاسمی‌نژاد، مهاجم مطرح و گلزن شمالی شهرخودرو مشهد جذب استقلال شود. درخصوص آخرین شرایط این بازیکن روز گذشته به صورت مفصل در «فرهیختگان» مطلبی را به نگارش درآوردیم و از رقابت استقلال با گل‌گهر و تعیین رقم سنگین 4 میلیارد تومان برای صدور رضایتنامه این بازیکن خبر دادیم. با این حال مدیران استقلال امید زیادی به جذب این مهاجم گلزن دارند. ظاهرا روز گذشته مهدی عبدیان، عضو هیات‌مدیره استقلال به‌منظور مذاکره با مسئولان شهرخودرو و در راس آنها سیدمهدی رحمتی، سرمربی این تیم راهی مشهد شد تا مذاکرات لازم برای جذب قاسمی‌نژاد را به‌عمل بیاورد.

طبق اخبارمنتشر شده، باشگاه شهرخودرو در ابتدا برای موافقت با انتقال این بازیکن ۴ میلیارد تومان پول درخواست کرده بود که استقلال توان پرداخت این مبلغ را نداشت و حالا شهرخودرو شروط جدیدی را برای استقلال تعیین کرده و از این باشگاه خواسته در ازای پرداخت مبلغی به اضافه انتقال یکی از مدافعانش با این انتقال موافقت کند که البته هنوز باشگاه استقلال پاسخی به درخواست باشگاه شهرخودرو نداده و مشخص نیست آیا انتقال قاسمی‌نژاد نهایی می‌شود یا خیر.

البته این موضوع یعنی مقاومت شهرخودرو برای پیوستن قاسمی‌نژاد به استقلال اعتراضات استقلالی‌ها در فضای مجازی را به همراه داشت و آنها با گلایه به سیدمهدی رحمتی اعلام کردند چطور با انتقال فرشاد فرجی به پرسپولیس موافقت کرده اما مانع از حضور قاسمی‌نژاد در استقلال شده است. نکته قابل توجه اینکه با اعلام سخنگوی باشگاه استقلال در روزهای گذشته استقلالی‌ها در بازار نقل‌وانتقالات فقط به دنبال جذب قاسمی‌نژاد خواهند بود و این درحالی است که این اظهارنظر بعد از جلسه هیات‌مدیره مطرح شد به نظر می‌رسد این موضوع درخواست فرهاد مجیدی بوده که فقط این بازیکن جذب شود و استقلالی‌ها در این شرایط سخت مالی به دنبال بازیکن دیگری نباشند.

 باز شدن پنجره

فرهاد مجیدی به صورت ویژه از اعضای هیات‌مدیره باشگاه استقلال درخواست کرده تا تمام تلاش خود را به‌کار بگیرند و با تامین منابع مالی هر چه سریع‌تر پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه باز شود تا بازیکنانی که در نیم‌فصل جذب این باشگاه شده‌اند ازجمله خرید احتمالی امیر قاسمی‌نژاد به همراه بازیکنان جوانی مثل سعید مهری و بیات هرچه سریع‌تر قرارداد خود را به ثبت برسانند و در اختیار باشگاه استقلال قرار بگیرند. استقلالی‌ها البته درگیر پنجره داخلی هم هستند و باید مانند پرسپولیس و دیگر باشگاه‌ها درخصوص شکایت‌های داخلی هم به فکر باشند تا با مشکل مضاعف مواجه نشوند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها