کد خبر : 59545

کارشناس فوتبال و کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه فرصت کافی در اختیار محمود فکری قرار گرفت، به اشتباهاتی اشاره کرد که از سوی وی رخ داد و منجر به برکناری‌اش شد.

به گزارش مهر ، شاهین بیانی در مورد تغییر و تحولاتی که در کادر فنی استقلال انجام شد، اظهار داشت: آبی‌پوشان روزهای سختی را سپری کردند، محمود فکری که یکی از بازیکنان قدیمی استقلال بود، در ابتدای فصل هدایت تیم را بر عهده گرفت اما متأسفانه نتوانست شرایط خوبی در استقلال به وجود آورد. این تیم خوب بازی نمی‌کرد. طوری نبود که هواداران از تماشای بازی‌اش لذت ببرند و مشخص بود با این شرایط هرگز قهرمان نخواهد شد.

وی ادامه داد: پس از نتایج ضعیفی که استقلال برابر سپاهان و مس رفسنجان گرفت، فکری متوجه شد که با وجود او، آبی‌پوشان نمی‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند، آنها از نظر فنی هم ضعیف بودند و سرمربی سابق آبی‌پوشان با دیدن این اتفاقات، بهترین تصمیم را گرفت و هدایت استقلال را به فرد دیگری سپرد.

وی در مورد دلایل جدایی فکری از استقلال گفت: دو علت برای جدایی فکری وجود داشت؛ اول آنکه او نیم‌فصل فرصت داشت تا بتواند یک ترکیب خوب را روانه میدان کند اما متأسفانه پس از گذشت ۱۵ بازی، استقلال هنوز نتوانسته بود ترکیب اصلی خود را پیدا کند و شاهد بودیم که سرمربی استقلال هر بازی با یک ترکیب وارد زمین می‌شد. دومین علت جدایی فکری، فشار زیادی بود که از سوی هواداران بر او و کادر فنی‌اش وارد می‌شد. وقتی یک تیم از ۵ بازی تنها ۵ امتیاز می‌گیرد، مشخص است که شرایط خوبی ندارد و باید به هوادار حق داد که نگران تیمش بوده و خواستار تغییر و تحول در کادر فنی باشد.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال در خصوص دیدار روز پنجشنبه (۲۱ اسفند) برابر پیکان از مرحله یک‌شانزدهم جام‌حذفی گفت: شرایط استقلال روز به روز بهتر می‌شود. کادر فنی تیم را از لحاظ روحی و روانی به شرایط ایده‌آل خواهد رساند ضمن اینکه دستیاران مجیدی هم قابلیت‌های بالایی از لحاظ فنی دارند و چهره‌های شناخته شده‌ای هستند البته استقلال بازیکنان خوبی هم دارد. به طور مثال، ریگی مقابل فولاد خوزستان عملکرد خوبی داشت و من تعجب می‌کنم که چرا فکری از این بازیکن خوب، بازی نمی‌گرفت.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها