کد خبر : 59449

فراز کمالوند بعد از بازی برابر فولاد ترجیح داد در پاسخ به یک سوال جمع خبرنگاران را ترک کند.

به گزارش خبرورزشی - فراز کمالوند در نهایت با جدایی از شاهین بوشهر به عنوان دستیار مجیدی در استقلل مشغول به کار شد. مربی ای که شاید مهم ترین دوران حرفه ای اش را روی نیمکت تراکتور گذرانده باشد.

در همان دوران دلبری از هواداران تراکتور کمالوند یک شب در گفت و گوی تلفنی با برنامه نود تلاش کرد تا برای اثبات رنگی بودن عادل از خاطرات دوران ورزشی نویسی اش در یک روزنامه بگوید. جاییکه به گفته خودش عادل در کنارش می نشست. او برای اینکه عادل را از «برج بی طرفی اش» به پایین بکشاند بدون هیچ مدارایی گفت: «تعارف نداریم. هم من پرسپولیسی بودم. هم تو» 

شبی که عادل تصور نمی کرد همکار سابقش برای خوشایند هواداران تراکتور اعتبار حرفه ای او را به حراج بگذارد. عادل آن شب یکی از معدود دفعاتی بود که در برنامه اش به نوعی آچمز شد.

اتفاقی که حالا بعد از یک دهه برای خود مربی استقلال تکرار شد. کمالوند بعد از بازی برابر فولاد در حالی که داشت اظهارات فنی می کرد ناگهان با این سوال مواجه شد که «در خصوص پرسپولیسی بودن تان چه صحبتی دارید؟» این جا بود که کمالوند با گفتن «خسته نباشید» فرار از پاسخگویی به این سوال را ترجیح داد و خداحافظی کرد.

شاید کمالوند تصور نمی کرد اذعانش به پرسپولیسی بودن او را کمتر از یک دهه بعد در این موقعیت قرار بدهد. کاری با پرسپولیسی بودن یا نبودن عادل نداریم اما شاید مربی این روزهای استقلال تازه متوجه زشتی رفتار آن شب خود با عادل شود. جایی که عادل نمی توانست بعد از شنیدن ادعای کمالوند با یک «خسته نباشید» آنتن زنده را ترک کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها