کد خبر : 59403

باشگاه پرسپولیس طی روزهای گذشته درخواست رسمی خود را برای جذب ابوالفضل جلالی به باشگاه سایپا ارائه کرد ولی با پاسخ منفی نارنجی‌پوشان مواجه شد.

به گزارش خبرورزشی - محمد انصاری با وجود داشتن قرارداد در ابتدای فصل در لیست مازاد یحیی قرار گرفت چون سرمربی سرخپوشان معتقد بود انصاری مصدوم است و معلوم نیست بعد از بازگشت به میادین چه میزان آمادگی داشته باشد با این حال با توجه به جدایی خلیل‌زاده و نادری و همچنین پیدا نکردن جایگزین مناسب، یحیی مجبور شد انصاری را در تیمش نگه دارد در حالی که تقریباً همه متوجه شده بودند سرمربی پرسپولیس علاقه‌ای به سبک بازی انصاری ندارد.

انصاری بعد از اتمام مصدومیتش چند ماهی است که در تمرینات گروهی شرکت می‌کند ولی در اکثر بازی‌ها محمد یا نیمکت‌نشین بود یا سکونشین اما بالاخره طلسم بازی نکردن انصاری شکست و این بازیکن بی‌حاشیه بعد از مدت‌ها دور بودن از ترکیب پرسپولیس بالاخره فرصت بازی پیدا کرد و در دقایق پایانی جانشین سعید آقایی در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس شد. به غیر از انصاری و آقایی پرسپولیسی‌ها علی شجاعی جوان را هم دارند که یحیی در چند بازی از این بازیکن در پست دفاع چپ استفاده کرد ولی خیلی زود گل‌محمدی متوجه شد جای شجاعی در خط دفاع نیست و از این بازیکن باید در پست اصلی‌اش یعنی وینگر استفاده کند.

باشگاه پرسپولیس هم طی روزهای گذشته درخواست رسمی خود را برای جذب جلالی به باشگاه سایپا ارائه کرد ولی با پاسخ منفی نارنجی‌پوشان مواجه شد. مدیران سایپا بعد از مشورت با ابراهیم صادقی به همتایان خود در پرسپولیس اعلام کردند قصدی برای فروش این بازیکن ندارند و به این ترتیب حضور جلالی در پرسپولیس تا این لحظه منتفی است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها