کد خبر : 59350

پرسپولیس به دنبال این است تا مدافع مدنظر خود را از لیگ ترکیه و تیم ترابوزان اسپور به ایران بکشاند؛ سیدمجید حسینی!

به گزارش "ورزش سه"، شاید این یک انتقال دور از ذهن و باورنکردنی باشد اما اتفاقاتی که طی ماه‌های اخیر برای جذب مدافع میانی در پرسپولیس شکل گرفته، پای یک گزینه شاید غیرممکن را هم به پرسپولیس باز کرده است و مذاکراتی در این رابطه نیز صورت گرفته که البته تا این لحظه به نتیجه لازم نزدیک نشده است.

بعد از اینکه شجاع خلیل زاده در ابتدای فصل با ترک پرسپولیس راهی لیگ قطر شد، این تیم کار خود را برای جذب بازیکنی در این پست دنبال کرد و به گزینه‌های متنوعی در این رابطه رسید که مذاکره با هر کدام از آنها با موانعی همراه بود که در نهایت به نتیجه لازم نرسید. ایمان سلیمی، فرشاد فرجی، علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی و شاهین طاهرخانی گزینه‌هایی بودند که مذاکرات رسمی با آنها برای حضور در پرسپولیس صورت گرفت که هر کدام از آنها تا این لحظه به دلیل مشکلاتی که داشتند، نتوانستند به عقد قرارداد با سرخ‌ها در بیایند.

 

مجید حسینی یک بار در جریان دربی و با توجه به اخراج مهدی رحمتی به عنوان دروازه بان جانشین لحظاتی درون دروازه استقلال هم قرار گرفته بود.

 

ردپای شکوری و امیری در انتقال غیرمنتظره!

اکنون در شرایطی که کار انتقال مدافعان داخلی مدنظر این باشگاه به پرسپولیس تقریبا با موانع بزرگی همراه شده است، گفته می‌شود سرخ‌ها صحبت‌هایی نیز با مجید حسینی برای حضور در این تیم داشته‌اند.

البته این گفتگوها بیشتر مربوط به ابتدای فصل و در مقطع جدایی شجاع خلیل زاده بیشتر جدی دنبال شد. در آن مقطع پرسپولیس مذاکراتی با باشگاه ترابوزان اسپور و خصوصا این بازیکن داشت که با پیشنهادات تقریبا سختی در این مسیر مواجه شد.

رضایتنامه یک میلیون دلاری و دریافت حق رشد و در ادامه مبلغ درخواستی این بازیکن که در اولویت بعدی قرار داشت. گفته می‌شود جرقه این مذاکره را ابراهیم شکوری معاون حال حاضر این باشگاه که در دوران بازی در تیم سایپا با مجید حسینی هم تیمی بود، شکل داده است. همچنین شاید ردپای وحید امیری که یک فصل در ترابوزان اسپور با حسینی هم تیمی بود هم در این رابطه دیده شود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها