کد خبر : 59265

در روزهای اخیر انتشار تصاویری منتسب به شهاب الدین عزیزی خادم با غلط‌های املایی عجیب، حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده است.

به گزارش میزان ،  شهاب الدین عزیزی خادم در شرایطی با پیروزی در انتخابات دهم اسفندماه به ریاست فدراسیون فوتبال رسید که در همین ۷۲ ساعت گذشته حاشیه‌های بسیار زیادی برای او در برخی رسانه‌های و شبکه‌های اجتماعی درست شده است.

در روزهای اخیر انتشار یک استوری اینستاگرامی منتسب به رئیس جدید فدراسیون فوتبال با غلط‌ های املایی عجیب، حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده است. برخی از منتقدان حملات مختلفی را به خاطر این غلط‌ های املایی از رئیس فدراسیون انجام داده‌اند و برخی‌ها هم به شکلی عجیب در حال زیر سوال بردن عملکرد شهاب عزیزی خادم هستند.

این اتفاقات در شرایطی رخ داده که از زمان رسیدن این مدیر به مسند ریاست فوتبال، بیش از ۱۱ صفحه به نام او در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده که پیگیری‌های انجام شده نشان می‌دهد که رئیس فدراسیون فوتبال هیچ دخل و تصرفی در آن‌ها ندارد.

در پست‌های منتسب به عزیزی خادم، واژه «ارتقاء» همچون ارتفاع، به صورت «ارتقاع» نوشته شده و به جای واژه استاندارد هم از “استاندار” استفاده کرده اند.

بزرگ شدن این حاشیه و بازنشر این استوری‌هایی که غلط املایی دارد حتی باعث شد که عزیزی خادم در مصاحبه با برنامه فوتبال برتر هم اعلام کند که هیچ صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی نداشته، اما این تکذیبیه هم باعث نشد که شیطنت‌های مربوط به این غلط‌های املایی به پایان برسد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها