کد خبر : 59054

روز گذشته بسیاری از رسانه ها خبر توافق نهایی شهریار مغانلو با پرسپولیس را منتشر کردند و حتی گفته شد او برای عقد قرارداد با سرخپوشان به تهران آمده است. با این حال دیشب مشخص شد که مغانلو هنوز در پرتغال است و با تیم سانتاکلارا تمرین می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شهریار مغانلو  یکی از بازیکنان مد نظر پرسپولیس برای تقویت این تیم در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال است. سرخپوشان پایتخت تلاش‌های زیادی را برای بازگرداندن مهاجم فعلی تیم سانتاکلارا به ایران کردند، اما قرارداد او با باشگاه پرتغالی کار را برای حضور مغانلو در پرسپولیس سخت کرده است.  

مبلغ مد نظر باشگاه سانتاکلارا برای صدور رضایت نامه مغانلو، شرایط دشواری را به وجود آورد و حتی پس از صحبت‌های یحیی گل محمدی مبنی بر غیر منطقی بودن حضور این مهاجم در پرسپولیس با توجه به مسائل مالی مطرح شده در مذاکرات طرفین، اخباری درباره منتفی شدن این انتقال مطرح شد.  

با این وجود مدیران باشگاه پرسپولیس همچنان مذاکراتشان با مغانلو را ادامه دادند و اکنون به نظر می‌رسد توافق‌های خوبی با او و باشگاه سانتاکلارا برای صدور رضایت نامه صورت گرفته است.  

البته بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باعث شده است تا انتقال به سختی صورت بگیرد؛ زیرا برای صدور ITC و رضایت نامه مغانلو ابتدا باید پنجره نقل و انتقالاتی باز باشد.  

به هر حال سرخ پوشان پایتخت برای رسمی شدن انتقال این بازیکن، منتظر هستند وکیل ماریو بودیمیر با ارسال نامه‌ای به فیفا دریافت مطالبات و سود طلب او را تایید کند و پس از آن با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، آخرین مراحل جذب این مهاجم لژیونر را انجام بدهند.  

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها