کد خبر : 59039

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال هنوز هم مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر است و هیچ کس نمی‌تواند بگوید این شانس برای استقلال وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، نصرالله عبداللهی‌ اظهار داشت: استقلال با صدر جدول فاصله زیادی ندارد و می‌تواند در بازی‌های آینده این اختلاف امتیاز موجود را جبران و صدرنشین شود.

وی افزود: هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است و به طور حتم آبی‌پوشان تا هفته آخر لیگ برتر تلاش می‌کنند تا قهرمان شوند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال هنوز هم مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر است و هیچ کس نمی‌تواند بگوید این شانس برای استقلال وجود ندارد.

عبداللهی‌ تصریح کرد: محمود فکری در این مدت تلاش کرده برای استقلال نتایج خوبی کسب کند و در حال حاضر آبی‌پوشان در جایگاه سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارند.

وی ادامه داد: به طور حتم هواداران این تیم باید صبر و تحمل بیشتری داشته باشند تا در ادامه فصل آبی‌ها با آرامش نتایج بهتری کسب کنند.

مشاور باشگاه استقلال تاکید کرد: من همانطور که چند روز پیش نیز گفتم اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال از محمود فکری حمایت می‌کنند و به آینده این تیم امیدوار هستند.

وی در پایان گفت: استقلال به دنبال این است در بازی با مس رفسنجان به پیروزی رسیده و سه امتیاز کامل را به دست آورد تا دور برگشت را با برد آغاز کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها