کد خبر : 58973

وسط این همه گرفتاری و حاشیه، هواداران استقلال یک داستان دیگر هم دارند؛ اینکه هر یک ساعت یک بار یک خبر جدید و متناقض در مورد هرویه میلیچ منتشر می‌شود.

به گزارش دنیای اقتصاد، مدافع کروات کمی بعد از بازی پرسپولیس و استقلال ایران را ترک کرد و به کشورش برگشت. مساله اینجاست که باشگاه به تعهدات مالی‌اش در قبال این بازیکن عمل نکرده و او هم سفت سر جایش نشسته که اول پول بگیرد و بعد برگردد.

هر روزی هم که بگذرد به نفع میلیچ است. تازه اگر کلا پولش را ندهند و با او فسخ کنند، روی تمام رقم قراردادش شکایت می‌کند و اصل و فرعش را می‌گیرد. به همین مفتی، در حال حاضر پنج بازی است که باشگاه از خدمات این بازیکن محروم شده.

در این پنج بازی استقلال هشت امتیاز از دست داده و این در حالی است که شاید اگر بازیکن کروات در خدمت تیم بود، اتفاقات بهتری رخ می‌داد.

پنج مسابقه یعنی یک‌ششم فصل و استقلال در چنین مقطعی بازیکنش را از دست داده است. تازه کسی هم نمی‌داند میلیچ کی قرار است برگردد؛ اصلا برمی‌گردد یا نه و اگر برگشت، بعد از این همه وقت دور بودن از میادین و تمرینات، چه کیفیتی خواهد داشت.

این نحوه تعامل باشگاه ایرانی با یک بازیکن گرانقیمتش است؛ پول را بده، عذاب بکش، جنجال درست کن و هیچ سودی نبر.

این روزها تنها کارکرد میلیچ برای استقلال این است که از آن سر دنیا استوری با عکس فرهاد مجیدی می‌گذارد و اینجا پایه‌های صندلی محمود فکری را متزلزل می‌کند. بابت این شاهکار دیر یا زود باید به او یورو هم پرداخت شود. خسته نباشید!

ارسال نظر

دیگر رسانه ها