کد خبر : 58969

هافبک تراکتور مورد توجه سرخابی‌های پایتخت قرار گرفته است و آن‌ها منتظر اعلام لیست بازیکنان خروجی رسول خطیبی هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، سعید واسعی بازیکن سابق پیکان بعد از فسخ یک طرفه قراردادش با پیکان و پیوستن به تراکتور هنوز تکلیف روشنی ندارد.این بازیکن که ابتدای فصل به تیم تراکتور پیوست به خاطر شکایت پیکان محروم شد و در حالی که مدت زیادی تا پایان محرومیتش باقی نمانده حضور یا عدم حضور او در تیم تراکتور نامشخص است.

به نظر می‌رسد رسول خطیبی که به تازگی هدایت تراکتور را به عهده گرفته علاقه‌ای به حفظ واسعی ندارد و به احتمال فراوان این بازیکن از تراکتور جدا خواهد شد. واسعی از همان ابتدای فصل مورد توجه سرخابی‌ها قرار گرفته بود. هرچند به نظر می‌رسد این بازیکن ۲۶ ساله تمایل بیشتری برای پیوستن به استقلال دارد، اما مبلغ رضایتنامه و درخواست مالی واسعی، کار آبی‌پوشان را برای جذب این بازیکن سخت کرده است.

از سوی دیگر یحیی گل محمدی از زمانی که هدایت شهرخودرو را به عهده داشت این بازیکن را زیر نظر داشت. سرمربی فعلی پرسپولیس هنوز به این بازیکن علاقه دارد، اما منتظر تعیین تکلیف واسعی است.

با این همه واسعی با تراکتور یک فصل و نیم دیگر قرارداد دارد و تا ۱۹ فروردین سال ۱۴۰۰ به خاطر شکایت پیکان،محروم است. اگر خطیبی و زنوزی با خروج این بازیکن موافقت کنند قطعا پیشنهادهای او جدی تر دنبال می شود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها