کد خبر : 58899

خبرهای دریافتی از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که حامد پاکدل تا دیشب در لیست یحیی گل‌محمدی جایی نداشته و سرمربی سرخ‌ها درخواستی از باشگاه برای خرید این بازیکن نداشته است.

آرش محمدی در فرهیختگان نوشت: تیم پرسپولیس این روزها با اخبار زیادی روبه‌رو شده که بسیاری از آنها صحت ندارد و باعث‌شده که جو سنگینی در حوالی این باشگاه شکل بگیرد، اما مدیران سرخ همچنان تلاش می‌کنند تا با اطلاع‌رسانی دقیق روزانه از طریق سخنگوی باشگاه، با این‌گونه خبرها مقابله کنند.

جعفر سمیعی که این روزها با همکاری ابراهیم شکوری تلاش می‌کند بدون سر و صدا بازیکنان مدنظر کادرفنی را به خدمت بگیرد، حالا با شرایط سنگین تیم‌هایی که بازیکنان لیست یحیی در آن حضور دارند مواجه‌ شده و به‌دنبال راهکاری است که از این شرایط خارج شده و بتواند با حداکثر خرید، به کار خود در نقل و انتقالات زمستانی خاتمه دهد و رضایت اعضای کادرفنی و هواداران پرشمار این باشگاه را فراهم کند.

 جذب مغانلو منتفی نشده است

چند روزی است که در رسانه‌های کشور اخبار ضد و نقیضی درخصوص حضور شهریار مغانلو در پرسپولیس شنیده می‌شود و یک روز خبر از نزدیک‌شدن این بازیکن به پرسپولیس شنیده می‌شود و روز دیگر خبر می‌آید که حضور این مهاجم در سرزمین سرخ‌ها منتفی شده است، اما بعد از صحبت‌های گل‌محمدی در یک برنامه زنده تلویزیونی درخصوص شرایط سنگین این بازیکن و عدم‌توانایی مالی سرخ‌ها برای جذب مغانلو، تصور خیلی‌ها به‌سمتی رفت که باید پرونده حضور مغانلو در پرسپولیس را بسته شده دانست و به‌دنبال آلترناتیو این بازیکن در لیست سرمربی گشت.

دیروز یک منبع مطلع در باشگاه پرسپولیس به «فرهیختگان» خبر داد که نه‌تنها پرونده مغانلو بسته نشده است، بلکه با جدیت بیشتری درحال پیگیری است و طرفین به‌دنبال راهکاری می‌گردند که این انتقال را نهایی کنند. به‌نظر می‌رسد ظرف چند روز آینده تکلیف این انتقال مشخص می‌شود چراکه قرار است مغانلو شخصا رضایتنامه‌اش را دریافت کرده و با مدیران سرخ پای میز مذاکره بنشیند و این می‌تواند تا حد زیادی مشکلات موجود را مرتفع کند.

 پاکدل در لیست فعلی یحیی نیست

حامد پاکدل، مهاجم موفق آلومینیوم اراک نیز یکی از بازیکنانی است که طی روزهای گذشته نام او را زیاد شنیده و خوانده‌ایم. این بازیکن که روزهای خوبی را در تیم اراکی سپری کرده یک روز برای پوشیدن پیراهن سرخ کاندید می‌شود و روز دیگر او را نزدیک‌ترین گزینه به استقلال می‌دانند.

در این بین مطالبی که این بازیکن در صفحات شخصی‌اش قرار می‌دهد باعث‌ شده تا حرف و حدیث‌ها درخصوص او بیشتر شود و خیلی‌ها او را پرسپولیسی یا استقلالی بدانند.

خبرهای دریافتی از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که حامد پاکدل تا دیشب در لیست یحیی گل‌محمدی جایی نداشته و سرمربی سرخ‌ها درخواستی از باشگاه برای خرید این بازیکن نداشته است و صحبت‌هایی که درخصوص مذاکرات او با باشگاه پرسپولیس و نزدیک شدنش به این باشگاه شنیده می‌شود، از آن دسته اخباری است که واقعیت ندارد.

گل‌محمدی بعد از اینکه لیست اولیه‌اش را به باشگاه ارائه داد، یادآور شد که اگر جذب هرکدام از این نفرات به مشکل برخورد کرد، نفرات جایگزین را معرفی می‌کند و این بدان معناست که اگر بازیکنی تا دیشب در لیست سرخ‌ها قرار نداشته است، می‌تواند با منتفی شدن یک گزینه از لیست اولیه یحیی، کاندیدای پوشیدن پیراهن سرخ شود.

 تکذیب یک خبر؛ پیشنهاد معاوضه ابراهیمی با 2 سرخ‌پوش کذب است

دیروز خبری خیلی زود فضای مجازی را تحت تاثیر خود قرار داد و آن خبر هم به درخواست سرخ‌ها برای جذب آرتا یا ابراهیمی از گل‌گهرسیرجان مربوط بود که گفته می‌شد گزینه اول با مخالفت سیرجانی‌ها مواجه شده و گزینه دوم را هم در قبال امید عالیشاه و مهدی شیری در اختیار سرخ‌ها قرار می‌دهند.

پیگیری‌های «فرهیختگان» نشان می‌دهد که این اخبار هیچ منبع مشخصی ندارد و گل‌گهری‌ها هیچ نامه رسمی به درخواست سرخ‌ها نداده‌اند که در آن از تعویض 2 پرسپولیسی با یک بازیکن تیم سیرجانی صحبتی شده باشد.

باشگاه بر این باور است که برخی‌ها قصد دارند با انتشار این‌گونه اخبار در روند یارگیری سرخ‌ها خلل ایجاد کنند و اجازه ندهند که موارد پشت‌پرده و سکرت سرخ‌ها بی‌سروصدا جلو برود، وگرنه درج این مدل اخبار هیچ دلیل دیگری ندارد.

 شروط سرخ‌ها مانع از انتقال حسین‌پور و برزگر

بعد از اینکه مشخص شد سرخ‌ها قرار است در نقل و انتقالات زمستانی چند بازیکن را به خدمت بگیرند، اخباری هم مبنی‌بر جدایی چند سرخ‌پوش از این تیم شنیده شد. سعید حسین‌پور و آریا برزگر بازیکنان جوان سرخ‌پوش که فرصت زیادی برای حضور در ترکیب تیم پیدا نکرده بودند، برای اینکه بتوانند در تیمی بازی کنند این درخواست را به کادرفنی و باشگاه ارائه دادند.

باشگاه پرسپولیس هم به این نفرات اعلام کرد که تنها می‌توانند به‌صورت قرضی در تیم دیگری به میدان بروند و حالا ظاهرا شرایطی که سرخ‌ها برای این انتقال درنظر گرفته‌اند، حضور آنها را در تیم‌های دیگر با مشکل مواجه کرده است.

اولین شرط مدیران پرسپولیس برای این 2 بازیکن جوان این است که قراردادشان را به مدت یک‌فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کنند تا این جدایی مقطعی به‌نوعی جبران شود.

شرط دوم پرسپولیسی‌ها برای تیم‌های خواهان است که ظاهرا به این تیم‌ها اعلام شده که تنها درصورتی رضایتنامه بازیکنان جوان را صادر می‌کنند که در قراردادشان شرط بازی هم وجود داشته باشد تا با این اتفاق بازیکنان بتوانند میدان‌دیده شوند و با تجربه بیشتری به جمع سرخ‌ها بازگردند. این 2 شرط باعث‌شده که انتقال این بازیکنان تا حد زیادی با مشکل مواجه شود.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها