کد خبر : 58844

در شرایطی که فوتبال ایران به ظاهر روزهای آرامی را تا شروع نیم‌فصل دوم سپری می‌کند، در پشت پرده مذاکراتی جدی و سرنوشت‌ساز جریان دارد که کیفیت تیم‌ها در نیم‌فصل دوم را تعیین خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در پایان نیم فصل توانست صدر جدول را در اختیار بگیرد و هر چند در بخش هجومی به استثنای آخرین مسابقه برابر گل گهر شرایط خوبی نداشت، ولی آمار شاگردان یحیی گل‌محمدی در بخش دفاعی به رهبری جلال حسینی فوق العاده بوده است.

آرمان رمضانی، سعید حسین پور و آریا برزگر سه بازیکنی هستند که باشگاه پرسپولیس به مدیران گل گهر برای معاوضه پیشنهاد داده که البته هنوز با پاسخ مثبتی از سوی گل گهری ها روبرو نشده است.

در سوی دیگر گل گهر که با امیرقلعه نویی شروع بسیار خوبی داشت، در ادامه رفته رفته ضعف های این تیم در پست های مختلف عیان شد؛ آنها 18 بار گلزنی کردند و 18 بار هم گل خوردند؛ آماری که سبب شده کادر آبی پوشان سیرجانی به دنبال تقویت تیم باشند. خروج آرتا یا علیرضا ابراهیمی البته در شرایطی امکان پذیر خواهد شد که امیرقلعه نویی بتواند مدافعان مورد علاقه اش را جذب کند و اگر این اتفاق رخ دهد، پرسپولیسی ها به جذب یکی از دو مدافع میانی گل گهر امیدوارتر خواهند شد.

در حال حاضر مذاکراتی جدید و فشرده میان مدیران و کادر فنی دو باشگاه پرسپولیس و گل گهر در جریان است تا اتفاقی را شاهد باشیم که کمتر رخ داده است؛ یعنی تبادل بازیکن میان امیرقلعه نویی و یحیی گل محمدی. البته با توجه به نیازهایی که هر دو باشگاه برای تقویت در ادامه مسابقات دارند، شاید شاهد ایجاد تغییراتی در خواسته های آنها با توجه به مذاکرات انجام شده باشیم و با این وصف احتمال دارد بازیکنانی از فهرست دو باشگاه برای انجام انی معامله کم شوند یا اضافه شوند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها