کد خبر : 58809

سینا خادم پور هافبک دفاعی برتر سابق تیم های نفت تهران و گل گهر سیرجان که پس از درخشش در جام جهانی جوانان ۲۰۱۷ کره جنوبی توسط مدیریت وقت باشگاه استقلال با عقد قرارداد طولانی مدت به جمع آبی پوشان اضافه شده بود حالا در آستانه جدایی قرار گرفته است.

به گزارش ورزش سه، روز گذشته هافبک جوان استقلال در یکی از هتل های شمال تهران مذاکرات خود با باشگاه رقیب را آغاز کرده است، هافبک دفاعی جوان استقلال پیش از این مورد توجه تیم های پایتخت نشین قرار گرفته بود اما به دلیل قرارداد داشتن با استقلال نتوانست از جمع آبی پوشان جدا شود.

سینا خادم پور در جام جهانی جوانان ۲۰۱۷ در فهرست ده هافبک دفاعی برتر جهان در رده سنی زیر ۲۰ سال قرار گرفته بود، خادم پور که فصل گذشته توسط فرهاد مجیدی در ۸ بازی برای آبی پوشان به میدان رفت در نیم فصل گذشته فکری حتی یک دقیقه هم از او بازی نگرفت و از طرفی پرداخت نشدن مطالباتش اجازه فسخ قرارداد با آبی ها را به او میدهد. خادم پور ابتدای فصل گذشته هم قصد جدایی از استقلال را داشت که آندره‌آ استراماچونی اجازه جدایی به این هافبک دفاعی جوان را نداد اما حالا باتوجه به بازی نگرفتن فکری از او و همچنین مذاکره باشگاه استقلال با مهدی کیانی و ترافیک بالا هافبک های دفاعی استقلال جدایی خادم پور محتمل بنظر میرسد.

-

ارسال نظر

دیگر رسانه ها