کد خبر : 58799

درخشش پرسپولیس و قهرمانی نیم فصل باعث شده تا دراگان اسکوچیچ توجه بیشتری به بازیکنان این تیم داشته باشد.

به گزارش خبرورزشی - بازی‌های انتخابی جام جهانی که قرار بود اوایل فروردین برگزار شود به خردادماه موکول شد تا دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی با دقت بیشتری لیگ برتر را دنبال کند.

این روزها پرسپولیس شرایط خوبی دارد و سرخ‌های تهرانی به ریل قهرمانی برگشتند و توانستند با ۵ پیروزی متوالی قهرمانی نیم فصل را از آن خود کنند. درخشش بازیکنانی چون، لک، سیدجلال، نوراللهی و ... باعث شد تا سرخپوشان بیشتر از قبل در تیررس سرمربی تیم ملی باشند.

پرسپولیس گل‌ محمدی در ۵ بازی آخر خود ۱۵ امتیاز گرفت و این در حالی است که آنها این مقدار امتیاز را تنها در ۱۰ بازی ابتدایی خود کسب کرده بودند. حال به نظر می‌رسد با درخشش پرسپولیس، کار اسکوچیچ برای گذشتن از نام شاگردان گل‌محمدی سخت باشد و احتمالا در لیست جدید تیم ملی نام ۶ پرسپولیسی دیده شود.  

حامد لک

حامد لک پس از رفتن علیرضا بیرانوند از پرسپولیس توانسته خودش را به کادرفنی اثبات کند و عملکرد خوبی از خودش به جای گذاشته است. با اینکه بیرانوند هم در بلژیک به قفس توری آنتورپ رسیده به نظر می‌رسد کار لک برای رسیدن به شماره یک تیم ملی سخت باشد اما گزینه قابل اطمینانی برای جانشینی بیرو خواهد بود.

نصف تیم ملی پرسپولیسی می‌شود

محمدحسین کنعانی زادگان

مدافع مصدوم این روزهای پرسپولیس از دوران کارلوس کی‌روش به تیم ملی دعوت می‌شد و همچنان پای ثابت خط دفاعی ایران است. او رفته رفته توانایی خودش را به همگان نشان داد و حالا یکی از ستون‌های خط دفاعی سرخپوشان است و گذشتن از نام او برای سرمربی تیم ملی بسیار سخت است و باید او را یکی از گزینه‌های اصلی تیم ملی در خط دفاعی بدانیم.

کمال کامیابی‌نیا

کامیابی‌نیا در سال‌های اخیر از آن دست بازیکنانی بود که مصدومیت‌ها و گرفتن کارت‌های بی مورد باعث می‌شد تا مربیان تیم ملی برای دعوت او تردید کنند اما درخشش کمال در خط دفاعی پرسپولیس و بازی بی‌نقصش باعث شده تا اسکوچیچ روی هافبک سرخ‌ها بیشتر از قبل فکر کند و شانس دعوت این بازیکن بیشتر از پیش شود.

احمد نوراللهی

شماره هشت پرسپولیس از پیش از جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ توسط کی‌روش به تیم ملی دعوت شد و حالا پای ثابت خط میانی یوزها است. او که در ابتدای لیگ بیستم با انتقاد هواداران روبه‌رو شده بود، با درخشش در بازی‌های اخیر پرسپولیس و زدن ۶ گل نشان داده که به همین راحتی نمی‌خواهد جایگاهش را در تیم ملی از دست بدهد.

نصف تیم ملی پرسپولیسی می‌شود

مهدی ترابی

مهدی ترابی پس از قهرمانی با پرسپولیس از این تیم جدا شد و به قطر رفت تا راه دیگر لژیونرها را دنبال کند اما روزهای حضورش در العربی آنطور که تصور می‌کرد پیش نرفت و خیلی زود مجبور شد به جمع شاگردان گل‌محمدی برگردد. ترابی که از نیم فصل دوم اجازه حضور در ترکیب سرخپوشان را دارد می‌خواهد توانایی‌های خود را ثابت کند تا دوباره لباس تیم ملی را بپوشد. او از زمان حضورش در سایپا همواره به تیم ملی دعوت می‌شد و پای ثابت اردوها بود.

وحید امیری

وینگر پرسپولیس شاید در فصل جاری کمتر از گذشته گلزنی کرده باشد اما حضورش در ترکیب تیم یحیی گل محمدی همواره ثابت بوده و جزو ستاره‌های سرخپوشان است. او در سال‌های اخیر تنها در زمانی که در ترابزون حضور داشت از لیست تیم ملی جا ماند اما به نظر می رسد سمت راست تیم ملی را باید به نام وحید امیری زد و او گزینه ثابت خط حمله تیم اسکوچیچ خواهد بود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها