کد خبر : 58797

محمد دادکان به خبرورزشی گفت: علی کریمی اگر انتخاب شد که هیچ، جامعه فوتبال به این اتفاق می‌بالد اما اگر هم به او رای ندادند و انتخاب نشد باز هم من می‌گویم پیروز انتخاب بی‌شک کریمی است.

به گزارش خبرورزشی - هر بار به فدراسیون فوتبال می‌رسیم و ماجراهای انتخابات، یک نام بیش از هر اسم دیگری در ذهن مردم مجسم می‌شود. او کسی نیست به جز دکتر محمد دادکان؛ مدیر پرتلاش و موفق فدراسیون فوتبال در دهه ۸۰؛ چهره‌ای کاملا فوتبالی با دغدغه‌های اجتماعی قابل تامل. مرد پیروز در تمام نظرسنجی‌های صورت گرفته و مدیری که واقعا جایش در فوتبال ایران خالی است.

ادامه حرف های دادکان را بخوانید که مثل همیشه با عشق و صفا درباره فوتبال سخن می‌گوید: «علی کریمی اگر انتخاب شد که هیچ، جامعه فوتبال به این اتفاق می‌بالد اما اگر هم به او رای ندادند و انتخاب نشد باز هم من می‌گویم پیروز انتخاب بی‌شک علی کریمی است.»

تقاضای محمد دادکان اما از اعضای مجمع این است: «اهالی فوتبال، اعضای مجمع! می‌خواهم به شما بگویم انتخابات را فارغ از فرقه‌گرایی و گروه بازی ببینید و واقعیت‌های فوتبال و جامعه را در نظر بگیرید. اگر من دادکان می‌گویم علی کریمی بهترین گزینه است همه چیز را در نظر گرفته‌ام. کریمی اهل مبارزه با فساد است و این فساد باید از فوتبال و ورزش کشور ریشه‌کن شود. شعار علی کریمی هم برای حضور در انتخابات مبارزه با فساد است. دقت کنید مبارزه با فساد؛ در غیر این صورت خود فوتبال پاک است و این ورزش یک عشق ابدی محسوب می‌شود اما فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش باید عاری از فساد شوند و یک مدیر مثل کریمی با تمام این مسائل مخرب برخورد کند.»

سخن پایانی دکتر دادکان را بخوانید: «علی کریمی با فساد موجود در فوتبال مبارزه خواهد کرد و این نکته را اعضای مجمع فدراسیون فوتبال که در بزنگاه تاریخی انتخابات قرار گرفته‌اند به خوبی می‌دانند. حافظه تاریخی بعضی‌ها شاید ضعیف باشد اما تاریخ فوتبال ایران مثل همه ادوار گذشته به این انتخابات هم نگاه می‌کند و هر آنچه اتفاق می افتد در حافظه تاریخ ثبت و ضبط خواهد شد. اگر آدم‌های مقبول سر کار باشند، امید مردم دوچندان می‌شود. مدیران پاک باعث می‌شوند تا از تعداد پناهده‌های ورزش که متاسفانه امسال، بسیار شاهد این اتفاق تلخ بوده‌ایم کم شود، موج دوپنیگ ورزشکاران فروکش کند و جامعه رو به سلامتی و بهروزی برود.»

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها