کد خبر : 58783

تیم فوتبال استقلال در نقل و انتقالات زمستانی دستخوش تغییراتی می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مدیران باشگاه استقلال قصد دارند تا طبق لیست محمود فکری بازیکنان مد نظر سرمربی آبی پوشان را جذب کنند.

سعید واسعی و امین قاسمی نژاد جزو بازیکنانی هستند که اقدامات لازم برای جذب آن‌ها انجام شده و اگر مشکلی رخ ندهد هر ۲ بازیکن در نیم فصل آبی پوش می‌شوند.

بحث جذب مهدی کیانی در دستور کار مدیران باشگاه استقلال قرار دارد و این بازیکن هم اگر بتواند از باشگاه فعلی خود جدا شود در نیم فصل می‌تواند با پیراهن استقلال به میدان برود.

در نقل و انتقالات زمستانی استقلال بحث خروج برخی بازیکنان فعلی آبی پوش از جمله سیاوش یزدانی، فرشید باقری، مهدی قایدی، رشید مظاهری، سید حسین حسینی و ... مطرح شده است که در آخرین نشست هیئت مدیره مسئولان تصویب کردند تا هیچ بازیکنی از لیست استقلال در نیم فصل خارج نشود.

مدیران باشگاه استقلال حتی با پرداخت بخشی از طلب سیاوش یزدانی اجازه خروج به این بازیکن را ندادند و اکنون به دنبال رفع ایراد‌های قرارداد قایدی هستند تا این بازیکن که از پرتغال پیشنهاد دارد در جمع آبی‌ها باقی بماند.

به هر ترتیب مدیران باشگاه استقلال در ابتدا به دنبال پرداخت طلب ۵۰ هزار دلاری هروویه میلیچ هستند تا این بازیکن را به تهران بازگردانند و با پرداخت طلب ۱۴۰ هزار دلاری بودروف هم پنجره این تیم را باز کنند.

تیم فوتبال استقلال در نقل و انتقالات زمستانی خروجی چندانی نخواهد داشت و در صورت تامین منابع مالی جذب سه بازیکن در دستور کار مدیران این باشگاه خواهد بود.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها