کد خبر : 58756

علی کریمی همان طور به شبکه ۳ یک نامه رسمی ارسال کرد که پیش از این همین شبکه با نامه ای رسمی از نامزدهای فدراسیون فوتبال تقاضای حضور در یک مناظره را کرده بود.

به گزارش خبرورزشی- آرتین زهرابی؛ علی کریمی کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال در نامه ای به مدیر گروه شبکه ۳ سیما از حضور در برنامه ای که او را مانند ۳ کاندیدای دیگر به مناظره دعوت کرده بود انصراف داد.

نحوه انصراف کریمی اما به شدت رسمی و نوع برخوردش با تلویزیون هم اداری بود؛ کریمی همان طور در نامه ای، انصرافش را از حضور در تلویزیون اعلام کرد که پیش از این مدیر گروه ورزش شبکه ۳ طی نامه ای، ۴ کاندیدا را دعوت کرده بود.

سایر نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال اما تا امروز در پاسخ به درخواست شبکه ۳ سکوت کردند و احتمالا همه آنها با ولع و شور و اشتیاق در چنین برنامه ای حضور پیدا می کنند. با این همه سوال این است چرا علی کریمی از اعلام برنامه هایش در تلویزیون انصراف داد؟ مگر او پیش از همه این اتفاقات از مناظره استقبال نمی کرد؟

تصویر ۲ نامه خشک و رسمی/ علی کریمی چرا باید به شبکه ۳ برود؟

علی کریمی همان مردی است که با محمدرضا ساکت دبیر کل وقت فدراسیون  به استدیو برنامه ۹۰ رفت و دو ساعت با او بر سر مسائل مختلف بحث کرد. کریمی بدش نمی آید تعدادی از همین نامزدهای غیرفوتبالی که او با همه آنها در مسائل مختلف تضاد و اختلاف دارد را به گوشه رینگ ببرد اما وقتی تا زمان برگزاری انتخابات فاصله ای نیست و آرای مجمع هم با این برنامه های تلویزیونی تغییر پیدا نمی کند، چرا باید به شبکه ۳ برود؟ این برنامه ها یا به اصطلاح مناظره ها چه تاثیری در سرنوشت انتخابات دارد؟

اعضای مجمع که در تمام سال های برگزاری انتخاب در ائتلافی بزرگ به یک کاندیدای مشترک رای داده اند این بار نیز از راهی که در پیش گرفته اند بر نمی گردند. با مناظره یا بی مناظره، آنها بر سر تصمیم خود هستند و پافشاری می کنند؛ مگر اینکه وجدان های بیدار و آگاه، مصلحت و منافع فوتبال ایران را در نظر بگیرند و ناگهان مجمع فدراسیون فوتبال گلستان شود!

تصویر ۲ نامه خشک و رسمی/ علی کریمی چرا باید به شبکه ۳ برود؟

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها