کد خبر : 58715

محمود فکری امروز هم استقلال را تمرین داد اما همچنان برخی رسانه ها از برکناری او خبر می دهند. ساعت 19 امشب قرار است هیات مدیره آبی ها جلسه هفتگی اش را برگزار کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، در شرایطی که محمود فکری استقلال را تمرین می دهد و به او اعلام شده سه بازی دیگر فرصت دارد، همچنان اخباری مبنی بر احتمال تغییر کادر فنی استقلال به گوش می رسد. رسانه رسمی باشگاه استقلال هم با سکوت خود به انتشار این اخبار دامن زده است. البته از تلاش عضو هیات مدیره باشگاه هم نمی توان به سادگی گذشت.

 گویا یک عضو هیات مدیره استقلال همچنان در تلاش است محمود فکری را برکنار کند. هفته گذشته برگزاری جلسه های آنلاین به این عضو هیات مدیره که در تلاش برای جمع آوری امضا برای برکناری محمود فکری بود، اجازه این کار را نداد اما او این بار می خواهد در جلسه حضوری از اعضا برای برکناری محمود فکری امضا بگیرد. 

صد البته اگر استقلالی ها یک گزینه قوی دم دست داشتند، اخراج محمود فکری رقم می خورد اما از آن جایی که گزینه ای دم دست نیست، غیر از یک عضو هیات مدیره، سایر اعضا با این تلاش همکار خود که قصد حذف فکری را دارد، همراهی نمی کنند و با او همراه نمی شوند.

 در آخرین نشست هیات مدیره که به صورت آنلاین برگزار شد، دو عضو هیات مدیره خواهان برکناری فکری بودند و دو عضو دیگر هم با این پیشنهاد مخالفت کردند و پرونده تغییر سرمربی استقلال با این تصمیم که به کادر فنی فعلی سه بازی فرصت داده شود، بسته شد. اما این بار عضو هیات مدیره که مخالف ادامه همکاری فکری است، امید دارد در جلسه حضوری بیش از یک عضو دیگر را با خود همراه کند و امضای نهایی برای برکناری فکری را بگیرد. اگر سه نفر از 4 عضو هیات مدیره استقلال به برکناری محمود فکری رای بدهند، این تغییر انجام خواهد شد. فعلا فقط یک نفر با این عضو هیات مدیره همراهی می کند و دو عضو دیگر می گویند این دو، سه بازی را هم با فکری سپری کنیم و بعد از بازی با مس و فولاد، درباره او تصمیم بگیریم.

 البته یکی از مدیران استقلال با دلخوری از این عضو هیات مدیره به طرفداری گفت: بحث های مهمی مثل پیگیری پرونده بودروف، باز شدن پنجره استقلال، جذب بازیکنان جدید برای تقویت تیم، تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات بازیکنان و ... مسکوت مانده و این عضو هیات مدیره همچنان اصرار به برکناری فکری دارد. 

اصل ماجرا این است که اگر استقلال گزینه دست به نقد داشت محمود فکری همان فردای بازی با سپاهان برکنار شده بود اما آلترناتیوی در دسترس نیست که با انتخابش خیال باشگاه راحت شود. به همین دلیل شاید پرونده تقویت کادرفنی جایگزین تغییر کادر فنی شود و هیات مدیره تنها یک مربی جدید به کادر فکری اضافه کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها