کد خبر : 58700

پنج بازیکن استقلال با ارسال نامه‌ای به باشگاه، برای دریافت مطالبات شان مهلت ۱۰ روزه‌ای تعیین کرده اند

به گزارش خبرگزاری دانشجو، استقلال در این فصل با مشکلات عدیده مالی روبرو است و کنار مشکلات فنی تیم حالا خبر می‌رسد که چند بازیکن این تیم اصلا از شرایط خود راضی نیستند.

چندی پیش خبری منتشر شد که وریا غفوری با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ به باشگاه استقلال مهلت ۱۰ روزه داده در صورتی که پولش را دریافت نکند، قراردادش را فسخ می‌کند. از مهلت ۱۰ روزه وریا به استقلال چند روزی گذشته، اما ظاهرا در نشستی که بین وریا و مدیران باشگاه برگزار شده او از تصمیم خود منصرف شده است.

حالا پیگیری ها نشان می‌دهد به جز وریا غفوری، ۴ بازیکن دیگر استقلال هم برای دریافت مطالباتشان به باشگاه فرصت داده اند.

رشید مظاهری، سیاوش یزدانی، عارف غلامی و احتمالا سیدحسین حسینی ۴ بازیکنی هستند که به باشگاه استقلال نوتیس (اخطار) داده اند اگر ظرف ۱۰ روز پول خود را دریافت نکنند، قراردادشان را فسخ خواهند کرد.

در این بین مشکلات مالی باشگاه باعث شده آبی‌ها نتوانند پول بازیکنان خود را پرداخت کنند و مشخص نیست سرنوشت این بازیکنان چه می‌شود. معلوم نیست هیات مدیره استقلال چه برنامه‌ای برای حفظ این بازیکنان دارد.

گفته می‌شود هنوز مهلت ده روزه هیچ یک از این چهار بازیکن که به باشگاه استقلال اخطار فسخ قرارداد داده اند، به پایان نرسیده، اما دو نفر از این چهار نفر مصمم هستند بلافاصله بعد از پایان مهلت ده روزه، طبق بند حمایتی فیفا که در قرارداد تمام بازیکنان وجود دارد، قرارداد خود را یک طرفه فسخ کنند. سه بازیکن از این جمع مشکل شان با استقلال به همان پول‌هایی بر می‌گردد که احمد سعادتمند از نامداری برای آن‌ها گرفت. پول‌هایی که بازیکنان استقلال می‌گویند خارج از قرارداد بوده، اما هیات مدیره و باشگاه مدعی هستند بخشی از قراردادشان بوده است.

اما یک بازیکن از این جمع، به خاطر دریافت نکردن مطالبات خود خیلی بی سر و صدا اخطار فسخ قرارداد داده است.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها