کد خبر : 58631

برخی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران امکان دارد ابتلا به سرماخوردگی را بهانه کنند و از این باشگاه جدا شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال استقلال تهران این روز‌ها با حواشی مختلفی دست و پنجه نرم می کند.

بحث برکناری محمود فکری این روز‌ها خواسته هواداران است در حالیکه سرمربی آبی پوشان همچنان با قدرت روی نیمکت به کار خود ادامه می‌دهد.

با گذشت از بحث برکناری دسته جمعی کادر فنی استقلال این بار نوبت اپیدمی سرماخوردگی بازیکنان آبی پوش می‌رسد که این موضوع کام هواداران را نه تنها تلخ بلکه استرس زیادی را به آن‌ها وارد کرده است.

چند فصل قبل، اللهیار صیادمنش پس از بیماری سرماخوردگی برای همیشه به تیم دیگری فروخته شد تا هواداران نسبت به سرماخوردگی هر بازیکن آبی پوشی آلرژی پیدا کنند.

این روز‌ها مهدی قایدی بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال که ابتدای فصل قرار بود قراردادی را با احمد سعادتمند با دستمزد بالا امضا کند دچار سرماخوردگی شده تا جاییکه این بازیکن از بعد بازی با سپاهان در تمرینات تیمش شرکت نکرده تا شائبه فروش یا قهر او بر سر زبان‌ها بیفتد و هواداران همین موضوع را به سرماخوردگی صیادمنش ربط دهند.

البته بازیکنان دیگری هم هستند که به دلیل مشکل در رقم قرارداد و دریافت نکردن طلب خود دچار سرماخوردگی شدند تا بدین ترتیب مدیریت باشگاه با تامین منابع مالی فکری به حال بازیکنان سرما خورده کند.

به هر حال وضعیت سرماخوردگی بازیکنان استقلال آن هم پس از حواشی رخ داده اتفاق خوبی نمی‌تواند برای آبی پوشان باشد چرا که در آن صورت بازیکنانی که در قرارداد‌های خود اشکالاتی دارند به یک باره مبتلا به این بیماری می‌شوند و فکری نیز با دست خالی باید مقابل حریفات تیمش را روانه می‌کند.

البته برخی بازیکنان استقلال نیز که این روز‌ها نامشان بین خاطیان این تیم لو رفته سعی بر این دارند تا با حضور کمتر در تمرینات از چشم کادر فنی به دور باند.

بنابراین مدیریت باشگاه استقلال که این روز‌ها هیچ اظهار نظری درباره حواشی رخ داده درباره مانند یا نماندن فکری در راس نیمکت ندارند و پشت پرده پنهان شدند بهتر است حداقل فکری برای درمان سرماخوردگی بازیکنان کنند تا تیم استقلال بیشتر از این به باتلاق کشیده نشود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها