کد خبر : 58415

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از برخی مدیران پیشین این باشگاه گفت که برخی آمدند و هر کاری دل‌شان خواست کردند.

به گزارش فرارو ، سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار این تیم مقابل پیکان که با برتری یک بر صفر به پایان رسید، اظهار داشت: امروز هم کارمان سخت بود، اما خدا را شکر یک سه امتیاز خیلی خوب به دست آوردیم.

وی درباره اینکه آیا با اوت دستی‌های نادر محمدی اذیت شدند، گفت: این هم تاکتیک است و نه فقط برای ما، بلکه برای هر تیمی کار را سخت می‌کند. امروز هم برای ما خیلی روز سختی بود.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به تمجیدهای فرزاد حاتمی که گفته است سیدجلال حسینی با 39 سال سن هنوز بهترین مدافع ایران است، خاطرنشان کرد: فرزاد هم مثل ما قدیمی است.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه تاکنون چند درصد دریافتی داشته‌اند و آیا تا نیم‌فصل پرداختی‌ها به 50 درصد می‌رسد یا نه، گفت: مسئولان قول دادند که تا نیم فصل پرداخت می‌کنیم، اما زمان آن را نمی‌دانم. ما تا الان 20 درصد گرفتیم و نمی‌دانیم تا نیم‌فصل به چند درصد برسد.

سید جلال حسینی

حسینی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس یک امتیاز تا صدرنشینی در پایان نیم‌فصل فاصله دارد و آیا می‌تواند این یک امتیاز را مقابل گل‌گهر کسب کند، خاطرنشان کرد: بازی سختی داریم. خودتان می‌دانید که تیم‌های آقای قلعه‌نویی سختکوش هستند و کار در سیرجان سخت است. امیدوارم بتوانیم روند خوبی داشته باشیم.

وی درباره اینکه گل‌گهری‌ها گفته‌اند می‌خواهند با محروم کردن گادوین منشا این تیم را مقابل پرسپولیس تضعیف کنند، گفت: این صحبت‌هاست که همه را اذیت می‌کند. چرا این محروم می‌شود و چرا آن محروم می‌شود؟!

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره بیانیه گل‌گهری‌ها پس از محرومیت منشا و اینکه این محرومیت را به پرسپولیس ربط داده‌اند، اظهار داشت: برای چه؟ این حرف‌ها چیست. امیدوارم خود باشگاه گل‌گهر بداند چه صحبتی می‌کند. به این مسائل توجه کنند و اشتباه خودشان است و اگر توجه کنند، دیگر هرکسی برای خودش صحبت نمی‌کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها