کد خبر : 58298

پیمان بابایی که صحبت هایی زیادی در مورد حضورش در پرسپولیس شنیده می شود، قادر نیست در نیم فصل پرسپولیسی شود.

به گزارش طرفداری، پیمان بابایی تا آخر سال با ماشین سازی قرارداد دارد و زنوزی هم از سمتی او را مجاب کرده با رقمی بالا راهی تراکتور شود. اما موضوع این است که اعتراض های اخیر هواداران تراکتور به وضعیت این تیم تا حد زیادی زنوزی را برای ادامه تیمداری دچار تردید کرده و موضوع مهم تر این که بابایی فعلا زیر بار ثبت قرارداد با تراکتور نرفته و به تراکتوری ها وعده نیم فصل را داده است.

البته که پیمان بابایی چندی قبل در مصاحبه با یکی از سایت های ورزشی همین لفظ "بازی مجانی" را برای تراکتور هم اعلام کرد و مدعی شد حاضر است برای تراکتور هم مجانی بازی کند اما در مذاکره ای که به تازگی با یکی از نزدیکان یحیی گل محمدی داشته به سرمربی پرسپولیس وعده داده برای فصل آینده راهی پرسپولیس شده و قطعا در این تیم توپ خواهد زد چرا که با توجه به حساسیت های موجود در تبریز و مدت زمان باقی مانده از قراردادش نمی تواند نیم فصل پرسپولیسی شود.

به هر ترتیب آن چه که قطعی به نظر می رسد این است که اگر پیمان بابایی نیم فصل تراکتوری نشود، به طور قطع او را می توان بازیکن فصل آینده پرسپولیس قلمداد کرد در غیر این صورت او به رغم وعده تازه ای که به گل محمدی داده، در تراکتور فوتبالش را ادامه خواهد داد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها