کد خبر : 58287

هافبک جوان تیم پرسپولیس بیان کرد به احتمال فراوان جدایی‌ام از پرسپولیس به صورت قطعی است نه قرضی.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، سعید حسین پور درباره اینکه در صفحه اجتماعی‌اش اعلام کرده از پرسپولیس جدا می‌شود، گفت:  این مسئله درست است و من صددرصد برای نیم فصل از پرسپولیس جدا می‌شوم. به نوعی جدایی‌ام از پرسپولیس قطعی است اما مقصدم در حال حاضر مشخص نیست.

او ادامه داد:  چند پیشنهادی برای من به باشگاه رسیده و در این خصوص مدیران باشگاه باید تصمیم‌گیری کنند که به چه تیمی بروم اما بدیهی است که در نیم فصل دوم بازیکنان پرسپولیس نخواهم بود.

هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا قرار است به صورت قرضی از پرسپولیس جدا شود؟ تاکید کرد:  به احتمال فراوان به صورت قطعی از پرسپولیس جدا می‌شوم اما در نهایت باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد. چیزی که می‌دانم این است که پیشنهادها به طور قطعی مطرح شده است.

حسین پور درباره اینکه خیلی از هواداران و کارشناسان اعتقاد دارند او آینده تیم پرسپولیس است و اگر بنا به جدایی باشد باید به صورت قرضی باشد، گفت:  همه می‌دانند من چقدر پرسپولیسی هستم و از کودکی در این تیم بودم اما دیگر کنترل بعضی چیزها در دست من نیست. وقتی کادرفنی در شرایط فعلی احتیاجی به من  ندارد باید تصمیم دیگری بگیرم. من هم به تصمیم کادر فنی و هم تصمیم باشگاه احترام می‌گذارم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها