کد خبر : 58225

مدیرعامل استقلال در شرایطی در تمرین تیمش حضور یافت که هیچ صحبتی با بازیکنان انجام نداد و بعد از جلسه با کادرفنی ورزشگاه راه آهن را ترک کرد.

به گزارش ورزش سه، با گذشت چند روز از حواشی پیش آمده بعد از دیدار استقلال و نساجی مازندران و مصاحبه هایی که برخی بازیکنان علیه مدیریت باشگاه و امکانات سخت افزاری انجام دادند، امروز احمد مددی به محل تمرین استقلال رفت.

مدیرعامل استقلال 3 روز پیش در جلسه ای که با محمود فکری سرمربی تیم داشت، به او قول داد که قبل از مسابقه با سپاهان به محل تمرین برود و با بازیکنان درباره مشکلات حرف بزند و آنها را متقاعد کند. این وعده اما دیروز به صورت ناقص محقق شد. احمد مددی بعد از آنکه موفق شد ورزشگاه راه آهن را برای تمرینات استقلال مهیا کند و یکی از مشکلات بازیکنان رفع شود، امروز به محل تمرین رفت.

مددی برخلاف همیشه که اول تمرین به محل می رفت و با بازیکنان و کادرفنی صحبت می کرد، دیروز در هنگامی که بازیکنان مشغول به تمرین کردن بودند، به ورزشگاه اکباتان(راه آهن) رسید و فقط توانست در حین تمرین سلام و علیکی ساده با بازیکنان داشته باشد. مدیرعامل آبی ها با پرویز مظلومی دقایقی همکلام شد تا سپس حجت نظری عضو هیات مدیره باشگاه به ورزشگاه راه آهن برسد.

در نهایت با پایان تمرین در حالی که انتظار می رفت مددی طبق وعده قبلی با بازیکنان به صحبت بنشیند اما این اتفاق رخ نداد و او به همراه نظری و معاون فرهنگی باشگاه جلسه ای را با پرویز مظلومی و محمود فکری برگزار کردند.

01571200

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها