کد خبر : 58066

باشگاه شهرخودرو به باشگاه پرسپولیس ۴۸ ساعت فرصت داد تا مبلغ رضایت نامه یحیی گل‌محمدی به نماینده خراسان پرداخت شود در غیر این صورت این باشگاه به AFC شکایت خواهد کرد.

به گزارش فارس ، جواد طاری بخش سخنگوی باشگاه شهرخودرو با اعلام این خبر که باشگاه شهر خودرو ۴۸ ساعت به باشگاه پرسپولیس فرصت می‌دهد که مبلغ ۸ میلیارد تومان پول رضایت نامه انتقال یحیی گل‌محمدی را پرداخت کند، در غیر این صورت این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

وی افزود: مسئولان باشگاه پرسپولیس چندین بار قول دادند این بدهی را پرداخت کنند و کمیته وضعیت  در دی ماه امسال حکم به پرداخت این مبلغ به باشگاه شهرخودرو را از طرف باشگاه پرسپولیس صادر کرد اما تاکنون این اتفاق رخ نداده و در صورتی که این مبلغ تا ۴۸ ساعت دیگر پرداخت نشود، باشگاه مشهدی به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

مدیررسانه‌ای شهرخودرو خاطرنشان کرد: این مبلغ حق باشگاه شهرخودرو و مطالبه مردم استان خراسان است و باید به حساب باشگاه واریز شود و ما منتظر هستیم این اقدام از طرف باشگاه پرسپولیس صورت بگیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت مدیریت باشگاه شهرخودرو گفت: در حال حاضر آقای جواد وطنخواه سرپرست مدیرعاملی باشگاه است و تمامی امورات را زیر نظر دارد و تمرینات تیم هم مثل همیشه برگزار می‌شود.

نامه شهر خودرو برای یحیی گل‌محمدی

 
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها