کد خبر : 57952

شرایط مالی نامساعد باشگاه استقلال همچنان مشکلاتی را برای استفاده این تیم از امکانات اولیه نظیر زمین تمرین و محل اقامت ایجاد کرده است.

به گزارش فرارو ، استقلال دیروز آخرین تمرین خود را پیش از مصاف با نساجی مازندران که امروز از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، انجام داد و سپس عازم هتل محل اقامت خود در آکادمی ملی فوتبال شد که البته بازیکنان این تیم با ممانعت مسئولین هتل مواجه شدند. در واقع عدم پرداخت مطالبات مالی هتل آکادمی سبب شده تا اعضای تیم استقلال با مشکلاتی برای برپایی اردو مواجه باشند و شرایط این تیم را تحت تاثیر قرار داد. مسئولان هتل اعلام کردند تا زمانی که بدهی آن‌ها پرداخت نشود اجازه حضور استقلالی‌ها را نمی‌دهند ، اما بعد از تماس‌های محمود فکری، پرویز مظلومی و اعضای کادر فنی تیم استقلال در نهایت مشکل موقتا حل شد و استقلالی‌ها مجوز گرفتند تا وارد هتل شوند.

گفتنی است این اتفاق در روز تمرین رسانه ورزش در هتل آکادمی که عادل فردوسی پور نیز در آن حضور دارد، اتفاق افتاد و به همین دلیل برخی از اصحاب رسانه نیز شاهد این موضوع شدند.

استقلال طی سال‌های اخیر با مشکلات زیادی در استفاده از زمین تمرین مواجه بوده و تغییر محل تمرین آن‌ها از مجموعه نفت تهرانسر به مجموعه انقلاب هم بی ارتباط با مشکلات ملی باشگاه نیست؛ اگرچه زیرکشت رفتن چمن ورزشگاه نفت تهران هم از دلایل انتقال تمرین به مجموعه انقلاب به شمار می‌رود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها