کد خبر : 57903

کاپیتان دوم پرسپولیس به شایعات حضورش در تبریز و قرارداد با تراکتور واکنش نشان داد.

به گزارش خبرورزشی، امید عالیشاه بر پرسپولیس مقابل تراکتور را به علی انصاریان تقدیم کرد و با تسلیت درگذشت او گفت: هیچ کلامی نمی‌تواند این درد بزرگ را تسلی بدهد.

وی درباره بازی امروز پرسپولیس مقابل تراکتور نیز گفت: یک بازی بزرگ را با برد پشت سر گذاشتیم. این سه امتیاز خیلی به درد ما می خورد. تراکتور از جمله مدعیان این فصل است.

این بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره نتایج ضعیف تراکتور در دیدارهای خانگی گفت: به نظرم ابهت تراکتور به تماشاگرانش در داخل استادیوم است. نه تنها تراکتور که همه تیم‌هایی که هوادار دارند پشتیبان اصلی هواداران آن هستند و فوتبال با تماشاگران لذتبخش است. امیدوارم این ویروس لعنتی هر چه زودتر برود و شاهد حضور تماشاگران باشیم. فوتبال بدون آنها انگار روح ندارد.

عالیشاه درباره تقابل با تیم سابقش گفت: خیلی اتفاقات افتاده بود. زمانی که من اینجا بازی کردم، از مدیران قبلی تیم یک سری جریانات به راه انداختند و متاسفانه هواداران تراکتور هم ناآگاهانه سوار این موج شدند. در شرایطی که من تا زمانی که در این تیم حضور داشتم، می‌توانید آمار را در بیاورید از نظر گل و پاس گل عملکرد خوبی داشتم. با این حال من هیچ دلگیری از این تیم و خصوصا هواداران آن ندارم.

کاپیتان دوم پرسپولیس درباره شایعات حضورش در تراکتور گفت: بنده با پرسپولیس قرارداد دارم و در خدمت پرسپولیس هستم علیرغم احترامی که برای تراکتور قائلم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها