کد خبر : 57846

خانواده مهرداد میناوند در پی درگذشت علی انصاریان پیامی را برای همدردی با خانواده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس منتشر کردند.

به گزارش "ورزش سه"، یک هفته پس از مرگ دردناک مهرداد میناوند بار دیگر جامعه فوتبال ایران در عزای علی انصاریان به سوگ نشسته است. حالا یک هفته است که خانواده میناوند با غم از دست رفتن عزیزشان دست به گریبانند و حالا درگذشت علی انصاریان بار دیگر آنها را عزادار کرده و آنها در پیامی به این اتفاق تلخ واکنش نشان داده اند:

در تمام این روزها که عزادار بودیم نگران وضعیت علی انصاریان هم بودیم و اخبار مربوط به او را پیگیری می کردیم. برای سلامت این پسر خوب مثل همه مردم دعاگو بودیم اما تقدیر بر این بود و برای علی عزیز آمرزش طلب می کنیم و به خانواده داغدارش تسلیت می گوییم. خداوند به مادر و خواهر و برادرش صبر بدهد.

بر این باوریم که درگذشت او در روز مادر حکمتی داشته و همه می دانیم که او چقدر عاشقانه مادرش را دوست داشت و ما هم در غم از دست دادن انصاریان بی تاب هستیم. انصاریان در روزی که مهرداد بستری شد با همسرش تماس گرفت و جویای حالش بود و نمی دانیم چرا به یکباره حال خود او بد شد. در این چند روز به دلیل عزاداری و شرایط کرونایی موفق نشدیم به دیدار مادر علی برویم و امروز تقدیر بر این بود که علی عزیز هم به دوستش بپیوندد. رفتن او داغ دل ما را تازه تر کرد و برای هر دو عزیز از دست رفته از خداوند آرامش می خواهیم.امشب مهرداد و پدر علی میهمان عزیزی دارند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها