کد خبر : 57810

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم پرسپولیس که از بامداد دیروز با شرایط بحرانی جسمانی مواجه شد، هنوز با دستگاه تنفس می کند و تلاش پزشکان برای بهبود شرایط او ثمری نداشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی انصاریان که از روز دوم بهمن به علت ابتلاء به کرونا در بیمارستان بستری شده است و طی روزهای گذشته وضعیت امیدوارکننده‌ای داشت، از شامگاه دوشنبه وضعیت جسمانی اش وخیم شد و در موقعیت بحرانی قرار گرفت.

از بامداد دیروز تاکنون خبرهای ضد و نقیضی در مورد وضعیت انصاریان منتشر شده و حتی برخی چهره‌ها خبر از درگذشت وی دادند که توسط تیم پزشکی تکذیب شد.

پیگیری‌های خبرنگار مهر در ساعات ابتدایی شامگاه سه شنبه و گفتگو با دوستان و نزدیکان علی انصاریان در بیمارستان نشان می‌دهد وضعیت جسمانی این فوتبالیست محبوب همچنان در شرایط بحرانی قرار دارد و میزان اکسیژن خون او نوسان دارد.

با این حال تیم پزشکی در کنار انصاریان حضور دارند و در حال تلاش برای پایدار کردن وضعیت ضربان قلب و اکسیژن این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران هستند.

انصاریان از صبح دیروز با دستگاه تنفس می‌کند و تلاش‌ها برای بهتر شدن وضعیت وی هنوز به نتیجه امیدوارکننده ای نرسیده است. با این حال تیم پزشکی از مردم خواست برای این بازیکن که به جرگه هرمندان پیوسته است دعا کنند.

دیروز بسیاری از چهره‌های ورزش و هنر با حضور در بیمارستان جویای احوال انصاریان شدند و برخی علاقمندان و هواداران او هم با حضور مقابل بیمارستان برایش دعا کردند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها