کد خبر : 57763

بوژیدار رادوشوویچ مصدوم است. یعنی خودش می‌گوید آسیب دیده، اما برخی رسانه‌ها عقیده دارند دروازه‌بان کروات درحال سپری کردن آخرین مراحل جدایی‌اش از پرسپولیس است.

به گزارش دنیای اقتصاد، هر چه باشد فعلا تکلیف گلر دوم قرمزها روشن نیست و البته این تیم هم روز پنج‌شنبه باید یک بازی بسیار مهم و دشوار برابر تراکتور تبریز برگزار کند.

در چنین شرایطی حامد لک، دروازه‌بان اول تیم را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرا خوانده‌اند. دلیلش هم این است که لک بعد از بازی با فولاد، یک پیام تند روی صفحه اینستاگرامش منتشر کرد؛ پیام کوتاهی که خیلی‌ها آن را توهین به مهدی هاشمی‌نسب، مربی فولاد دانستند.

شاید تا زمانی که شما این مطلب را می‌خوانید نتیجه کار معلوم شده باشد، اما بیایید فرض کنیم لک یک جلسه محروم شود. در این صورت و درحالی‌که رادو هم در دسترس نیست، پرسپولیس باید یکی از مهم‌ترین مسابقات فصلش را با دروازه‌بان سوم تیم پشت‌سر بگذارد؛ گلری که به جرات می‌توانیم بگویی ۹۹ درصد پرسپولیسی‌ها حتی اسمش را هم نمی‌دانند!

پرسش اینجاست که اصلا چرا یک فوتبالیست حرفه‌ای باید چنین پستی در اینستاگرامش منتشر کند؟ مگر شما هوادار ساده‌ای؟ مگر پول درشت نمی‌گیری که حرفه‌ای رفتار کنی؟ اصلا به فرض که کمیته انضباطی ورود نکند؛ آیا چنین رفتاری تمرکز یک بازیکن را به هم نمی‌زند؟ پارسال هم سعید آقایی که آن زمان عضو سپاهان بود، در آستانه بازی با پرسپولیس یک پست توهین‌آمیز گذاشت و محروم شد. همین امسال در استقلال فرشید باقری و فرشید اسماعیلی با سهل‌انگاری در اینستاگرام کلی به خودشان و تیم‌شان لطمه زدند. آقا همه جای دنیا از این ابزار به نفع اهداف مثبت کمک می‌گیرند؛ شما در فوتبال ایران چه می‌کنید؟

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها