کد خبر : 57695

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس هنوز نتوانسته برای این تیم در فصل جاری به میدان برود و شاید برای خیلی ها این سوال باشد که چرا کادرفنی سرخپوشان از این بازیکن استفاده نمی کند.

به گزارش فارس، محمد انصاری بعد از آن کش و قوس هایی که بابت ماندگاری اش در لیست پرسپولیس در برای فصل جاری پیش آمد هنوز فرصت بازی برای این تیم را پیدا نکرده است.

انصاری که فصل گذشته با پارگی رباط پا روبرو شد هنوز نتوانسته وارد مسابقات شود. این بازیکن که در بازی های اخیر پرسپولیس در لیست 18 نفره قرار گرفته اما هنوز به میدان نرفته است و شائبه پیش آمده که یحیی گل محمدی سرمربی تیم حتی در شرایطی که از نظر مهره در دفاع با کمبود روبرو است مخصوصا از او استفاده نمی کند.

با این حال ماجرای اصلی این است که هنوز از زمانی که انصاری عمل و شرایط تمرین را پیدا کرده به 8 ماه کامل نرسیده و پزشکان معمولا در شرایطی که بازیکنان عمل رباط انجام می دهند به مربیان توصیه می کنند تا زمانی که مدت زمان لازم طی نشده به بازیکن فشار وارد نشود. البته انصاری شرایط بازی را دارد اما برای احتیاط بیشتر یحیی گل محمدی فعلا از این بازیکن استفاده نکرده و در ترکیب قرار نداده است.

انصاری شرایط بازی به مدت 90 دقیقه را هنوز پیدا نکرده و باید آرام آرام به ترکیب پرسپولیس اضافه شود. البته اینکه یحیی گل محمدی چه زمانی می خواهد این فرصت را به انصاری بدهد یک تصمیم فنی است و باید دید سرمربی سرخپوشان چه زمانی از انصاری استفاده می کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها