کد خبر : 57672

بعضی از بازیگران و خوانندگان هم درگیر کرونا شدند.

به گزارش خبرآنلاین؛ هنوز برای همه سوال است چرا علی انصاریان و مهرداد میناوند دیر به بیمارستان مراجعه کردند؟

حامد اژدری داماد خانواده انصاریان امروز در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه در پاسخ به این سوال گفت: «من اسم نمی برم ولی بعضی از دوستان علی همین الان درگیر کرونا هستند. آنها دارند در خانه خود درمانی می کنند.» او در پاسخ به این سوال که منظورش فوتبالی ها هستند، جواب داد: «از خواننده ها و بازیگران. آنها خود درمانی می کنند. بعضی هایشان موفق شدند کرونا را شکست دهند. علی هم می گفت اگر آنها توانستند من هم می توانم ولی این ویروس قابل پیش بینی نیست و روی هرکس به شکلی عمل می کند. علی در خانه ماند و متاسفانه الان وضعیتش اینطور است.»

اژدری همچنین درباره آخرین وضعیت علی گفت: «قرص ها و آمپول های او مهیا شده. دکتر هاشمیان به کارهای درمانی او می پردازند. الان تنها درخواستی که داریم کم کردم از حاشیه هاست. من نمی دانم جذب کردن دو فالوور چه ارزشی دارد که بعضی خبرها را منتشر می کنند و تن و بدن ما می لرزد. اگر خدای ناکرده یکی از این خبرها را مادر علی ببیند و اتفاقی بیفتد، فکر نکنم جای جبرانی باشد. یک گله هم داریم از کسانی که حضوری می آیند. متاسفانه این اتفاق فرسایشی شده و عوامل حراست بیمارستان مدام درگیر این مسئله هستند. خواهش ما این است که مردم تلفن های بیمارستان را هم اشغال نکنند. اگر خبر دروغی را در جایی می بینند، آن را بازنشر نکنند. » 

او درباره آخرین وضعیت علی هم توضیح داد: «اوضاعش بدتر نشده ولی زیر دستگاه تنفس می کند. سعی مان این است که خبر مرحوم شدن مهرداد به گوش علی نرسد. به هیچ عنوان نباید او این خبر را بشنود. علی به هوش است و با ایما و اشاره و با تکان دادن سر به حرف های ما واکنش نشان می دهد.» 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها