کد خبر : 57621

سهراب بختیاری‌زاده یکی از نزدیک‌ترین دوستان به مهرداد میناوند در سالهای نه چندان دور بوده است و در مراسم خاکسپاری او به شدت گریه می‌کرد.

به گزارش خبرورزشی، در دوره طولانی مهرداد میناوند و سهراب بختیاری زاده مثل دو یار جدانشدنی شبانه روز با یکدیگر بودند. این مربوط به زمانی است که مهرداد و سهراب در یک خانه زندگی می‌کردند. وقتی با این مدافع سابق تیم ملی تماس می‌گیریم، از صدای او پیداست که گریه مفصلی کرده است.

بختیاری‌زاده می‌گوید: جگرم آتش گرفت و واقعا تا صبح به خاطرات مشترکمان فکر می‌کردم. من و مهرداد در تهران مدت‌ها در یک خانه زندگی می‌کردیم و او چندباری به اهواز آمد و جزوی از خانواده ما بود. با میناوند روزها و سالها خاطره خوب دارم. تصاویری که هیچ‌وقت از جلوی چشم من دور نخواهد شد.

لحظاتی که فکر می‌کنم حداقل تا آخر عمر با همان وضوح باقی خواهند ماند. او همیشه روحیه بخش اطرافیان و آدمی بود که دوست داشت به دیگران کمک کند. من هفته گذشته نیز سری به تهران زدم و بالای سرش رفتم که متأسفانه شرایط صحبت کردن با او فراهم نبود اما قبل تر و در حول و حوش روزهای ازدواجش با هم صحبت کرده بودیم. واقعا حیف شد و چیزی جز تسلیت به خانواده‌اش ندارم. ما هم در اهواز عزاداریم و انگار برادر خود را از دست داده‌ایم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها