کد خبر : 57577

محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما یکی از بهترین کادرهای فنی ایران را داریم اما یک عده عادت کرده اند به هر دلیلی ایراد بگیرند.

به گزارش فارس ، محمود فکری بعد از پایان دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: قبل از شروع صحبت‌هایم به هر دو تیم خسته نباشید یم‌گویم. بازی خوبی به خصوص از طرف استقلال انجام شد. بازی بسیار روان و با سرعت خوبی در هر دو نیمه انجام دادیم و روی یک اشتباه حریف به گل رسید و کار ما سخت شد. بازیکنان ما روحیه خود را خوب حفظ کردند و بعد از گل و در نیمه دوم فوتبال خوبی ارائه کردند. خلق موقعیت ما را خیلی امیدوار کرد  و همینکه نفت خیلی از تیم‌ها را در اینجا برده و از آنها امتیاز گرفته نشان می دهد آنها تیم خوبی هستند. فکر نمی‌کنم هیچ تیمی اینقدر به نفت فشار وارد کرده باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص انتقاداتی که به کادر فنی برای تغییرات در ترکیب وارد می‌شود عنوان کرد: ما یکی از بهترین کادرهای فنی ایران را چه از نظر دانش و تجربه داریم. ما هر کاری انجام بدهیم یکسری ایراد می‌گیرند. اگر صدرنشین باشیم و در بالای جدول اختلاف داشته باشیم باز هم ایراد می‌گیرند. البته وقتی ایراد می‌گیرند من خوشحال می‌شوم.این نشاندنده این است که تیم ما خیلی خوب کار می‌کند و انتقادات و سنگ‌هایی که به سمت ما پرت می‌شود نشان می‌دهد تیم ما خوب کار کرده است. جا دارد من از تک تک اعضای کادر فنی استقلال تشکر کنم چون آنها با تمام وجودشان کار می کنند.

فکری خاطرنشان کرد: متاسفانه یکرس از استقلالی‌ها بازیچه دست بدخواهان این تیم می‌شوند و این مسائل را به ما انتقال می‌دهند. در تیم های دیگر انواع و اقسام اتفاقات رخ می‌دهد ولی نه خبری از آن بیرون می‌آید و نه انتقادی از آنها می‌شود. تیمی که فوتبال بازی می‌کند، خلق موقعیت می‌کند مرتب از آن انتقاد می‌شود. بارها گفته ام هواداران بازیچه دست بدخواهان نشوند تا سوء استفاده از آنها نشود. ما هم همه تلاشمان را می‌کنیم یکی از امیدهای قهرمانی باشیم.

وی یادآور شد: اگر به ترکیب ایراد می‌گیرند باید درست این موضوع را منتقل کنند. ما هفته گذشته اصلا تغییری در ترکیب تیممان نداشتیم. نمی‌دانم سوالات شما کارشناسی است یا هر کسی در خیابان حرف می‌زند آن را در کنفرانس می‌پرسید. این هفته ما در ترکیب تیم تغییر داشتیم ولی خواهشا سوال کارشناسی بپرسید. این کار خودتان را زیر سوال می برد. مثلا بازی را که می‌بریم هیچ سوالی از ما نمی‌شود یا می‌خواهیم صحبت کنیم سوال نمی‌پرسید پس معلوم است همه چیز برنامه ریزی شده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها