کد خبر : 57486

هافبک سابق پرسپولیس که بعد از چهار سال حضور در این تیم در لیست مازاد قرار گرفت و به شکلی عجیب در نهایت راهی آلومینیوم اراک شد، نمی‌خواهد به موضوع اتفاقات مربوط به جدایی‌اش پاسخ بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بازیکنان محبوب دوران برانکو ایوانکوویچ که در پست‌های مختلف برای این تیم به میدان رفته بود، در نهایت در ابتدای فصل با نظر یحیی گل محمدی در لیست عدم نیاز باشگاه قرار گرفت و با دریافت رضایتنامه‌اش راهی آلومینیوم اراک شد. او البته با بدشانسی بزرگی در بازی با پیکان دچار شکستگی استخوان مچ پا شد تا این روزها دور از میادین باشد. با این حال ماجرای مربوط به پایان حضور مهدی رسول پناه در پرسپولیس و صحبت‌هایی که در رابطه با نحوه مذاکرات ربیع خواه با این باشگاه و پاسخ یحیی گل محمدی صورت گرفته بود، باعث شد با وی گفتگو کنیم. ربیع‌خواه اما مدعی است که هیچ وقت نمی‌خواهد این جعبه سیاه را باز کند و این راز بین خودش، باشگاه پرسپولیس، یحیی گل محمدی باقی خواهد ماند و چیدن پازل این اتفاقات شاید بتواند قضاوت مناسبی از سوی هواداران در پی داشته باشد.

ربیع خواه درباره قرعه کشی لیگ قهرمانان برای پرسپولیس گفت: به نظرم به نسبت به سال‌های گذشته، قرعه آسانتری نصیب پرسپولیس شده است اما باید این را پذیرفت که تیم‌های آسیایی قرعه آسان نیستند و همگی جزو قهرمانان کشور خود هستند. این کار پرسپولیس را هم سخت خواهد کرد که نمایندگان هند و دیگر تیم‌های لول پایین‌تر انتظار بالاتری داشته باشند اما در واقعیت شرایط در هر بازی سخت است و هیچ تیمی دست و پا بسته نیست. تیم‌ها همگی قهرمان کشور خود هستند و این کار را برای پرسپولیس سخت خواهد کرد.

ربیع خواه درباره اینکه اکنون با گذشت چند ماه از جدایی از پرسپولیس چه حسی از این بابت دارد گفت: الان تمرکز من روی تیم آلومینیوم است و پیگیر اتفاقات اخیر و گذشته نیستم. هرچند دوستان خوبی در پرسپولیس دارم اما تمرکز کامل من روی تیمم و آلومینیوم است.

وی درباره پایان کار رسول پناه گفت: من دخالتی در این قضیه نمی کنم و در جایگاهی نیستم که وارد آن شوم و دوست ندارم وارد این قضیه شوم و بگذارید مردم به آن اتفاقات نگاه کنند و قضاوت کنند.

ربیع خواه درباره اینکه رسول پناه مدعی شده بود او در اتاق مدیریت باشگاه گریه کرده بود نیز ترجیح داد هیچ واکنشی نداشته باشد و بدون پاسخ و با اعلام اینکه من هیچ چیزی درباره آن روزها ندارم عبور کرد: من همان زمان هم اگر حرفی زدم به خاطر این بود که تکلیفم مشخص نمی‌شد و اصلا نمی خواستم حرفی بزنم. از لحظه لحظه حضورم در پرسپولیس و حمایت هواداران ممنون هستم.

هافبک سابق پرسپولیس در پایان گفت: من هیچ وقت درباره آن اتفاقات، آن حرف‌ها و چیزهایی که دیدم حرف نخواهم زد و بگذارید جعبه سیاه آن اتفاقات بین من، رسول پناه و آقا یحیی باقی بماند و هواداران بهترین قاضی هستند و با گذاشتن پازل‌های این اتفاق بهترین قضاوت را خواهند کرد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها