کد خبر : 57484

مدیر کل سابق روابط عمومی وزارت ورزش بخشی از اتفاقات رخ داده در تیم ملی و زمان کارلوس کی‌روش را افشا کرد و گفت: جواد خیابانی پیشنهاد داد کی‌روش را برکنار و مهاجرانی را سرمربی تیم ملی کنیم!

به گزارش مهر ، مازیار ناظمی مدیر کل سابق روابط عمومی وزارت ورزش در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود به ابعاد جدیدی از دوران حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد. او به پیشنهاد و درخواست عجیب جواد خیابانی در جریان مسابقات جام ملت‌های آسیا اشاره کرد و تصریح کرد: جواد خیابانی به من زنگ زد و گفت: "به وزیر بگو کی‌روش را امشب برداریم و حشمت مهاجرانی را سرمربی تیم ملی کنیم. مهاجرانی در امارات مربیگری کرده و بازی تیم‌های عربی را هم می‌شناسد و بازی با عمان سرمربی باشد." کی روش برکنار نشد و تیم ملی بازی با عمان را برد ولی دعوا ادامه داشت.

مدیر کل سابق روابط عمومی وزارت ورزش تاکید کرد: از آن طرف ما هم رفتار حرفه‌ای بلد نبودیم. خاطرم هست ایشان (کی‌روش) در برنامه مرحوم شفیع حرفی زد. وزیر ورزش با من تماس گرفت و گفت ایشان را دعوت کنیم تا ببینمش. این خطای مدیریتی است. از آن به بعد رئیس فدراسیون دیگر برای کی روش اهمیتی نداشت. کی‌روش باهوش بود. او در همان جلسه با وزیر می‌گفت "به چشمان من نگاه کنید و اگر مرا نمی‌خواهید همین الان بگویید."

ناظمی درباره اینکه بعد از جدایی کی‌روش صحبت از گزینه‌هایی چون کلینزمن و زیدان را مطرح کرده بود، گفت: دروغی گفته نشده است.

ناظمی درباره اینکه آیا ما به کارلوس کی روش باج می‌دادیم؟ گفت: ما به کی‌روش باج می‌دادیم و ناچار بودیم. کی روش به شدت دوست داشت سیستم را دور بزند و در جام ملت‌های آسیا در امارات هم همین کار را کرد. رسانه‌ها به مسئولان فشار وارد و مارپیچ سکوت ایجاد می‌کنند. به همین خاطر به جای حل کردن مسئله، رفتارهایی مثل رفتار کی روش رشد می‌کند. تیم ملی با کی‌روش می‌رفت یک نتیجه‌ای می‌گرفت و برای گرفتن پاداش فشار می‌آوردند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها