کد خبر : 57399

ابراهیم صادقی، سرمربی تیم سایپا گفت: این موضوع به یک استراتژی تبدیل شده که برخی مواقع ۶-۵ نفر از یک کادرفنی با اعتراض به داور می خواهند وی را تحت تاثیر قرار بدهند.

به گزارش خبرورزشی، ابراهیم صادقی درباره شکست ناپذیری سایپا مقابل تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس، سپاهان و برد این تیم برابر استقلال توضیح داد: ما طرفداران زیادی نداریم و برخلاف تیم های دیگر که برد خود در چنین بازی هایی را به هواداران شان تقدیم می کنند، برد مقابل استقلال را به کارگران و کارمندان خوب و زحمتکش گروه خودروسازی سایپا تقدیم می کنم. همچنین باید از سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی تشکر کنم که در دو سال اخیر از باشگاه سایپا حمایت کرد. این باشگاه در خیلی از رشته ها فعالیت و به ورزش ایران خدمت می کند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره توئیت حسین ماهینی پس از برتری مقابل استقلال با مضمون«سایپا، مطمئنم» عنوان کرد: این شعار گروه خودروسازی است که البته درباره باشگاه و تیم مان هم صدق می کند. همه می دانیم تیم فوتبال ما جزو پنج تیمی است که همیشه در لیگ برتر حضور داشته است. چهار بار قهرمان ایران شده ایم. سایپا باشگاه باشخصیتی است که برای فوتبال ایران سازندگی داشته و باید دید از زمانی که این گروه وارد فوتبال ایران شده از طریق باشگاه چند بازیکن پرورش داده و به فوتبال کشورمان و تیم های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس تحویل داده است.

وی در گفت‌وگو با برنامه «سلام صبح به خیر» درباره اظهارات اخیر پیروز قربانی که سبب دلخوری هواداران استقلال شده است، گفت: قبل از شروع فصل با قربانی صحبت کردیم و وی با لطفش پیشنهاد مرا پذیرفت و اکنون به ما کمک می کند. پیروز علیه استقلال صحبت نکرد و فقط گفت «تیمی که چهار دوره متوالی قهرمان شده و دو بار به فینال آسیا رفته قابل احترام است. پرسپولیس از لحاظ فنی شرایط خوبی دارد و ما به عنوان مربی باید مسائل را فنی نگاه کنیم. نباید به حواشی کاری داشته باشیم».

سرمربی تیم سایپا اضافه کرد: برخی از این اظهارات قربانی خوش شان نیامد اما وی صادقانه حرف زد و سعی نکرد به شکلی صحبت کند که برخی خوش شان بیاید یا نیاید. باید به پرسپولیس احترام بگذاریم زیرا در چهار سال گذشته خوب کار کرده است. فکر می کنم هواداران هر تیمی به دلیل تعصب به تیم شان سعی می کنند فقط نکات مثبت آن را بگویند اما به عنوان مربی باید دیدگاه مان متفاوت باشد و فنی تر نگاه کنیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها