کد خبر : 57395

سرمربی پرسپولیس بعد از اولین شکست تیمش در لیگ بیستم، با حضور در نشست خبری به سوالات حول این مسابقه و عملکرد فنی تیمش پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، اولین شکست پرسپولیس در لیگ بیستم در جدال با آلومینیوم اراک شکل گرفت و یحیی گل محمدی با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط فنی این دیدار در تقابل با حریف پرداخت.

یحیی گل محمدی در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا اکنون با رفتن مهدی رسول پناه، تمرکز او روی تیم خواهد بود و مشکلات حل شده است گفت: رفتن ایشان دیگر دردی از ما دوا نمی کند و ایشان چند ماه اینجا بودند اینقدر مشکلات شکل دادند که انگار با بولدوزر از روی تیم رد شده است. کسی هم از او سوالی نمی کند. متاسفانه امسال شرایطی برای پرسپولیس رقم زدند که نمی خواستند امسال تیم ما نتیجه بگیرد و پنجمین قهرمانی را به دست بیاوریم. تیمی که برای فوتبال و کشورمان آبرو کسب کرده اما بعد از رفتن به فینال اینقدر مشکل برای آن شکل بگیرد طبیعی نیست و معتقدم دست های زیادی در کار بود تا نگذارند این تیم راهش را ادامه دهد.

سرمربی پرسپولیس در بخش دیگری از انتقاداتش گفت: هیچکس هم نیست درباره این مسائل حرف بزند و توضیحی درباره آن تصمیمات که این مشکلات را شکل داده بدهد. بازیکنان ما یک به یک رفتند اما بیانیه دادند که رفتن بازیکن تاثیری ندارد و یک بیانیه چیپ دادند تا رفتار خودشان را توجیه کنند. بهرحال این مشکلات وجود داشته و تبعات آن در تیم اثر گذاشته است. باید بیشتر تلاش کنیم و تمرکزمان روی کارمان باشد. با این وضعیت باید ادامه دهیم و حق نداریم نسبت به احساسات 40-50 میلیون هوادار بی تفاوت باشیم و باید آینده خوبی برای تیم شکل دهیم. باید تبعیض برای تیم ها قائل شویم. برای تیمی 5-4 فرد اقتصادی می گذارند که نمی گذارند آب در دل شان تکان بخورد و برای تیم ما هم یک سری افراد ضعیف گذاشتند که آمدند باشگاه را شخم زدند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها