کد خبر : 57392

ناصر فریادشیران گفت: می‌خواهم فراخوانی بدهم تا با کمک علاقمندان به استقلال، تندیس بزرگان فقید استقلال هم در ورزشگاه زده شود.

به گزارش برنا، ناصر فریادشیران در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درخصوص تجهیز ورزشگاه امام رضا (ع)، گفت: روزی که من سمت مدیریت آکادمی را برعهده گرفتم، متاسفانه هیچ اثری از لوگو و رنگ آبی در این ورزشگاه نبود. با کمک چند خیر استقلالی، تلاش کردیم تا رنگ و بوی استقلال را به آنجا بدهیم. متاسفانه ورزشگاهی که گنجایش 10 هزار تماشاگر را دارد، هیچ نشانی از استفلال نداشت ولی با تلاش‌های صورت گرفته، الان شرایط ورزشگاه خیلی بهتر شده و به نوعی رنگ آبی به خود گرفته است.

او افزود: ما در حال تجهیز خوابگاه بازیکنان شهرستانی هستیم و می‌خواهیم در ادامه یک هتل دو یا سه ستاره در آن مکان ایجاد کنیم تا تیم بزرگسالان هم برای اردوهایش در آنجا حاضر شود. در حال حاضر اقدامات اساسی جهت وضعیت سرمایشی و گرمایشی ورزشگاه امام رضا (ع) را انجام داده‌ایم و امکانات رفاهی را در این مکان تهیه کرده‌ایم. متاسفانه ورزشگاه امام رضا (ع) حتی یک ویدیو کنفرانس هم نداشت و این در حالی بود که برای آنالیز و پیشرفت، وجود این وسایل لازم بود و ما این موارد را هم تهیه کردیم. 

فریادشیران اضافه کرد: می‌خواهم فراخوانی بدهم تا با کمک علاقمندان به استقلال، تندیس بزرگان فقید استقلال هم در ورزشگاه زده شود تا بازیکنان جوان استقلال بدانند در کجا هستند. ما می‌خواهیم بازیکنانی مثل قایدی را کشف و معرفی کنیم. بازیکنان آکادمی امانت دست ما هستند و ما در درس و ورزش باید آن‌ها را ارتقا دهیم و به دنبال استخدام یک معلم زبان در حوزه ورزش هم هستم.

مدیر آکادمی استقلال افزود: از آقای مددی، هیات مدیره و هیات امنا بابت تلاش‌هایشان تشکر می‌کنم. ما در اینجا جاده سلامتی هم داریم که کمتر از جاده سلامتی مجموعه انقلاب نیست و به دنبال تعمیر آسفالت و تهیه 50 دوچرخه هستم تا بعد از کرونا بتوانیم بهره برداری لازم و درآمدزایی داشته باشیم. ضمن اینکه اخیرا کتابخانه و نمازخانه مجموعه ورزشی امام رضا (ع) را هم ساختیم و آن‌ها را تجهز کردیم.

23

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها